Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31411 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jak sprac atrament z bluzy... , tecep 12/09/03 17:10
jak wyzej:( Zachlapalem sobie atramentem czarnym moja ulubiona (na dodatek jasna) bluze:( Czas znalezc sobie inna? Czy moze jednak sie da cos zrobic??

taaaaaaaaa.....

  1. skoro jasna to nie jest zle :) , maarec 12/09/03 18:18
    paradoksalnie powiem ze jak biała to najlepiej :).. zrob tak :).. wycieczka do sporzywczaka... kupujesz 3 lub 4 połówki :) (spoko denaturatu) wkładasz bluze do miski i wlewasz tyle zeby cała nasiąkła i zanurzyła sie w jagodówce.. (mniemam, że plama jest duza) wszelkie pocieranie innym materiałem pozostawi na niej jasniejsze miejsce itd.. niech polezy kilka godzin w tym powinno byc ok ( u mnie pomoglo.. pamietam ze robilem to 11.09.. 2001 >> to tez byl moj pechowy dzien :( )... zycze pwodzenia... (aha pozniej kup proszek/plyn do plukania bo bedzie pachniec jagodami :)

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. połówki oczywiście wypijasz :-) , grzelcio 12/09/03 23:10
      a bluzę moczysz w wybielaczu :-)

      A na poważnie:
      miałem na jasnych spodenkach plamę po smarze. Po próbach ratowania (nie wiem czym - moja rodzicielka się nad tym męczyła), materiałowi się nic nie stało, natomiast po plamie został bielutki ślad, wyróżniający się w tych spodenkach. Spodenki zostały wybielone w wybielaczu i teraz mają całe ładny biały kolor :-) Może pora zmienić kolor bluzy na biały?

      www.grzelcio.prv.pl
      Moja storna domowa - krótko,
      zwięźle i na temat.

      1. ja tam sie nie tykam , maarec 12/09/03 23:25
        wybielaczy :).. skoro ludzie piją ten jagodowy soczek to do tego tez sie nada.. a o piciu wybielacza jeszcze nie slyszalem.. :) natomiast o tym jak ktos wypil lakier do wlosow to juz słyszałem (heh pewnie bylo niezle ssanie) :) ...

        Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
        Hercules 9100, Benq 1640
        Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  2. spróbuj... , XTC 12/09/03 20:25
    wodnym roztworem tiosiarczanu sodu...
    czyli utrwalaczem fotograficznym...

    Linux

    1. a skad... , tecep 12/09/03 20:42
      ja go wezme?:)

      taaaaaaaaa.....

  3. a może , Agnes 13/09/03 00:01
    http://www.biust.pl/pranie/usuwanie_plam.htm#r1

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL