Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36641 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Joke - Bezrobocie vs mosty , Umek 12/09/03 22:49
Jak właśnie podano w TV oddano (uroczyście) 13km autostrady pod Poznaniem. W tym liczba mostów - 22. No...
:)

  1. Nowe Kilometry Europy , Stone 12/09/03 22:59
    bo "Polska droga do Europy wiedzie przez Wielkopolskę" :P

    Pozdrawiam

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

    1. nie moge , maarec 12/09/03 23:04
      na to patrzec :).. jutro biore rower i jade tam sprawdzic czy to jest prawda ze az tyle drogi zrobili ?? jezeli tak to wielki LOL dla nich !!.. (aha mam 300 km takze moge do zimy nie wrócic)

      Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
      Hercules 9100, Benq 1640
      Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  2. ja wietrze w tym spisek - to cyklisci!!! , Wedrowiec 13/09/03 03:04
    wiesz ile ta trasa bedzie kosztowac szarego kierowce jak wprowadza oplaty za mosty ???
    smieje sie przez zacisniete zeby. jest qrwa co swietowac. 13 km autostrady - na tyle to panstwo stac. 22 mosty - jak przpechna przepisy to ludziom muszacym skorzystac z tych mostow wspolczuje - no ale bezrobocie spadnie.klika zarobi (odsylam do archiwum:P )

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. A pana Pola to powinien ktoś odstrzelić , sebtar 13/09/03 09:28
    dla dobra ludzkości.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. oddany kawalek jest calkiem niezly , Outsider 13/09/03 16:11
    niedlugo (w przyszlym roku) oddane bedzie drugie tyle (moze nawet troche wiecej) oczywiscie nie zapomniano takze o mostach :) Ale niestety na tych terenach nie mozna inaczej.
    Przez budowe tej autostrady musze czesto zwalniac i dojazd do Poznania mi sie wydluzyl. W nocy jest jeszcze spoko, ale jak w dzien tiry worza towar to mam dosc :/
    O oplatach za te kilka kilometrow nie bede wspominal, ale zawsze mozna jechac stara trasa - tylko w troche mniej konfortowych warunkach :(

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  5. W TV podali.... , JaccekZ 15/09/03 14:02
    droga ta łączy Berlin z Moskwą. To nazwy dzielnic Poznania ?? :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL