Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44904 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Petycja przeciwko "Steamowi" (CS i pochodne) , Doczu 14/09/03 11:11
Jesli nie odpowiada Wam szpieg Steam, to wyslijcie petycje
http://www.petitiononline.com/...eam/petition.html

  1. nom do czego to doszło to juz trojany w szpiegi w grach sa , Thadeus 14/09/03 11:35
    jak nic trzeba bedzie do orginalnej kupionej gierki stosowac caracki i inne czysciciele

    ...

    1. ehhh , Doczu 14/09/03 12:26
      i jak tu być "oryginalnym" ;-)

    2. moze czas zaczac popierac piractwo , glewik 14/09/03 13:00
      firmy popadaja a programy beda tworzyc amatorzy. kurcze tak zle i tak niedobrze

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

      1. ta moze nie zauwazyles ze wiekszosc programów robia AMATORZY , Thadeus 14/09/03 14:03
        ;PPP

        ...

      2. Czas najwyższy!!! , sebtar 14/09/03 14:15
        Ja już przestałem (dzięki RIAA) kupować CD z muzyką, a jedyny program za który warto było w tym roku IMHO zapłacić to był Mandrake 9.1 ;-)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. ale i tak spitolili xfree , Thadeus 14/09/03 15:42
          bo wydali z bugiem :)) i trzeba sobie załatac kiedy ma sie radka i korzysta z graficznych ekranów logowania - poztaym dziala miodzio nie moge sie doczekac pelnej 9.2 a 10 to juz mmmmmmmmmmm :)

          ...

          1. hmm , Czarek 14/09/03 19:09
            taaa... w 9.2 maja byc wyswietlane reklamy... a w 10-tce to juz nawet strach pomyslec, co moze byc ;-)...

            Gentoo rulez :-P

            1. hmm , Czarek 14/09/03 19:15
              cd: o ile oczywiscie wczesniej MDK Soft nie padnie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL