Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 45164 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Seriale(tv) dla Wszystkich , DmK 14/09/03 12:47
Jeżeli ktoś kocha/lubi/itp seriale to podaje genialną stronę z ich zawartościa: http://www.bucktv.net/index.php
Podaje tego linka tylko dla tego, że z moich informacji wynika, że posiadanie seriali jest legalne, jeżeli się myle to sorry, za zamieszczanie takiego syfu na bordzie ;)
Pozdrawiam

  1. bueee wszystko dla osla , Thadeus 14/09/03 12:53
    cos dla torenta

    ...

    1. wlasnie , Venom79 14/09/03 12:57
      szkoda, ze to nie jakies normalne ftpy czy cos...

      ale i tak wielkie dzieki - tylko kiedy ja znajde czas na obejrzenie tego wszystkiego ? :(

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

      1. hehe , DmK 14/09/03 13:03
        z czasem to też mam problem, mam już 6 sezonów przyjaciół, jeszcze 3 przede mną, a potem reszta, oczywiście ta która mnie będzie interesowała - a jest tego z 10-20, więce nie wiem jak w tym roku obronię inżyniera ;-)

        1. Przyjaciół tez juz koncze sciagac , krogulec 14/09/03 14:00
          Jeszcze tylko 20 odcinkow 3 sezonu i juz bede mial calosc. Chetnie sciagnałbym tez wszystkie odcinki Twin Peaks, ale jak na razie udalo mi sie znalezc tylko pilota i 7 pierwszych odcinkow przerobionych z Dvd. Reszta to kiepskiej jakosc rip z telewizji chyba szwedzkiej. Ale to i tak niezle, bo Przystanku Alaska jeszcze nigdzie nie udalo mi sie znalezc. Wiecej seriali, ktore mialbym ochote sciagnac nie pamietam

          1. kiedyś na forum , DmK 14/09/03 18:01
            Siekacza, zamieściłem Przystanek Alaska - wtedy bez problemu zrzuciłem 7 czy 8 odcinków 1 sezonu.... :)

    2. ostatnio też na osła pluje... , DmK 14/09/03 13:05
      ale od czasu jak zamontowałem wersje emule 0.28bLsd8f to chodzi tak pięknie jak 1,5 roku temu..... ale tak by the way - gdzie znajdę jakieś dobre info o torencie???

      1. ... , Drakor 14/09/03 16:18
        http://www.dessent.net/btfaq/ :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL