Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 49002 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka płyta główna?? , Minus 14/09/03 22:15
Zastanawiam sie nad kupnem nowej płyty głównej.. głównie chodzi mi o to żeby dzwięk był jak najlepszy.. I teraz zastanawiam się jaką płyte główną wziąźć (która ma lepszy dźwięk??) Prosze doradzcie mi czy lepiej Asusa Deluxe, Abita N7-S, Epoxa a może coś innego.. Czekam na wszelkie dop...

Aha i najlepiej żeby się na niej dobrze kręcił (procka: Athlona XP 1700+ 1,5 V)

Pozdrawiam

  1. Na wszystkich dzwiek jest taki sam - SoundStorm , KwiateK 14/09/03 22:26
    ... polecalbym Abita albo Epoxa

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  2. Ok.. , Minus 14/09/03 23:28
    To teraz jaka płyta główna najlepsza do podkręcania procka??

    1. Generalnie uważa się że Abit , El Vis 15/09/03 01:38
      Ale zależy, na jaki egzemplarz trafisz. Niektórym ten sam procek podkręca się lepiej na Abicie innemu na Epoxie. Na prawdę nie da się powiedzieć, na której płycie podkręcisz proca najwyżej.
      Ja stawiam na Abita ;-)

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

      1. Tylko trzeba pamietac ze , KwiateK 15/09/03 10:36
        jak juz abit to tylko w wersji 2.o

        Nie jestem facetem na jedną noc.
        Aż tyle czasu to ja nie mam...

        1. W tej chwili chyba, nawet ja by się chciało to nie kupi się już... , El Vis 15/09/03 11:30
          wersji starszej niz 2.0. Mówie oczywiście o sprzęcie nowym.

          I don't suffer from insanity.
          I actually quite enjoy it.

  3. a ja mam Asusa i jeszcze nie mialem powodow do narzekania ... :> , XCLONE 15/09/03 11:14
    wsio "onboard" i myslalem, ze beda klopoty - a nie ma :)
    2 lata gwarancji (albo 3 - nie pamietam...), dobra instrukcja, w miare rozsadne sterowanie biosem (trzeba sie przyzwyczaic) ...

    nie znam innych - opisalem swoja ...
    aa.. dzwiek jest OK - zrezygnowalem z Live'a

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    1. 3 lata gwarancji , HussaR 15/09/03 11:41
      Asus jako jedyny bodajze daje 3 lata

      Największym marzeniem człowieka jest latać i nie
      spaść na ryj

    2. jaki to ASUS ze zrezygnowales z Live , chris_gd 15/09/03 16:38
      bo wydaje mi sie ze ASUS-y SS nie maja choc moge sie mylic

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL