Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54528 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co mam ustawić w BIOS aby było dobrze , bako 15/09/03 11:02
przy konfiguracji MSI KT4AV + Barton 2500 + GF3 Ti500 128MB + 256MB DDR/400 (ustawione są na 400MHz) + Combo LiteOn 48/24/48/16 + Barracuda 7.7200 40GB + karta dźwiękowa na płycie ALC650 + Win 98SE.
Wszystko chodzi raczej ładnie tylko są momenty np. w NFSHP mocnego przycięcia (co jest dziwne, bo po przejechaniu wcześniejszego okrążenia gra chodziła bardzo płynnie dopiero później jakby mu się coś przeładowało i zaczyna mocno haczyć).
Chodzi mi o poprawne nastawy dla w/w konfiguracji w BIOS (np. pamięci czy powinny być na 333 ustawione czy mają zostać na auto czyli ustawione na 400 - z tego co wiem to ustawianie wzystkiego na maxa czasem daje odwrotne rezultaty). I proszę o nie pisanie odpowiedzi w stylu trzeba było kupić nForce 2 i Radeona, bo sprzętu już niestety nie wymienię.

bako

  1. Po pierwsze .... , kerad 15/09/03 11:22
    zanim zaczniesz podkrecac (co kolwiek) przetastuj na ustawieniach domyslnych (pamieci auto, standard fsb itp.).
    Jesli bedzie chodzic normalnie to przyczyne znasz, moze to byc wina np. sterownikow graf, programow pracujacych w tle i .... wiele wiele innych.

  2. Takie chaczenie może być przyczyną , El Vis 15/09/03 11:27
    zbyt małej ilości ramu. Jaki masz system operacyjny? Pożycz od kogoś jeszcze 256 MB i zobacz czy dalej będzie chaczyć.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  3. I spróbuj jeszcze , PKort 15/09/03 11:38
    wyłączyć dźwięk.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL