Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:48
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00

 Dzisiaj przeczytano
 58471 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firewall Tiny 5.0 personal, jak to obsłużyć?? , masza 15/09/03 21:16
W sumie bardzo fajny Firewall, i super bo dziąła na win2k3 server;-))) tyleeeee opcji to ja jeszcze w żadnym FW nie widzialem ;-)) (z tych znanych, agnitum itp.)....ale jest może gdzieś jakiś opis do tego.....bo na standardowych ustawieniach przepuszcza nawet ICMP ping. (z tym juz sie uporałem), ale co dalej.......

Pozdrowionka !!!

  1. IMO dosc przejrzysty programik.. , evil 15/09/03 21:22
    co nie zmienia faktu, ze jak mi sie cos ostatnio spierdzielilo, to walczylem i walczylem...i w udalo mi sie po kilku godzinach ;]

    Generalnie zasada jest prosta - zawsze, gdy "cos sie dzieje" pierwszy raz od czasu instalacji, prog sie Ciebie pyta, o utworzenie zasady.

    I tyle :)

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. evil, a wlasnie mi sie nie pytal , masza 15/09/03 21:29
      i mialem otwarte porty i ICMP...a może jakby uaktywnić Learning mode ???? Co to takiego ?

      Pozdrowionka !!!

      1. O fuck - teraz mnie olscilo ;> , evil 15/09/03 21:33
        Kuzwa, jak Tiny uzywalem daaawno temu :|

        Teraz lece na Kerio :)

        I je wlasnie polecam - interfejs ludzaco podobny do Tiny z wczesniejszych edycji. Nom...

        Kurcze, sorry, ale Ci z Tiny nie pomoge - nie wiem jak to sie pozmienialo :|

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

        1. kupa tu tego wsyztskiego... , masza 15/09/03 21:37
          a Kerio jest jakieś "nie beta" ??? dzialajaca na w2k3 ?

          Pozdrowionka !!!

          1. No i znowu... ;| , evil 15/09/03 21:44
            Ktos juz na Boardzie pisal, ze Kerio wlasnie pod Win2k3 mu nie dziala...

            aghrrr...

            Nie wiem :|

            d: || nie kradnij - rząd nie lubi
            konkurencji || :P

  2. hmm , Czarek 16/09/03 14:07
    no zgadza sie, ten nowy Tiny 5 juz nie jest taki tiny (imo powinni zmienic nazwe ASAP!), a tak na serio to jest skomplikowane bydle nie dla przecietnego domowego usera...

    btw wielka szkoda, ze Kerio 2.1.5 nie dziala w WS2003, bo to fenomenalny FW - moze jakas petycja ;-) ??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL