Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:52
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64507 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wiatrak 120x120 na magentycznym lozysku.. , PIvO 17/09/03 07:56
gdzie takie cudo dostane?
kupilem ostatnio sunona podwojnie lozyskowanego (lozysko kulkowe) to nawet jak jest ustawiony na niskich obrotach to idzie ocipiec w pokoju :/

[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl]

  1. na pewno na magnetycznym robi sunon. , Ranx 17/09/03 08:13
    i widzialem cooler mastera. co wiecej nie wiem.
    a kto widzial kupowac sunona jako cichego?
    zerknij na moc tego cuda i bedziesz wiedzial ze sie nie nadaja.... sunon robi tez ciche wiatraki ale je ciezko w polsce dostac bo to sa mniejszej znacznie mocy i na slizgu...
    kulkowe zawsze sa glosniejsze niz slizgowe.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. sunony , Ament 17/09/03 08:43
    sa faktycznie wydajne ale tez dosyc glosne... Kupilem kiedys 8x8 do zasilacza bo stary padl i tak szybko jak go wstawilem tak szybko wyciagnalem... Poszukaj na zachodnich serwisach recek roznych wiatrakow, sa na swiecie firmy o ktorych w Polsce nikt nie slyszal... Tyle tylko ze za cisze trzeba placic grube pieniadze;-)

    I
    -AMENT-
    I

    1. ale ktos niedawno podawal linka , PIvO 17/09/03 10:06
      do jakiegos sklepu internetowego gdzie byl bardzo duzy wybor samych wiatrakow.. to byl jakis sklep z roznymi czesciami elektronicznymi :/

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

      1. ale wiatraki byly badziewne... , Ranx 17/09/03 10:17
        jedyne rozsadne byly zalmany:(
        jesli chodzi o duzy wiatrak to wlasnie sciagam 150 mm na 220 i dorabiam regulator. moze bedzie lepiej bo te co moge znalezc to tylko bredza straszna...
        a jak sie wqrze to wode podlacze do kompa choc wolalbym tego uniknac..:)

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. pamietam , PIvO 17/09/03 13:34
          ze byly tam tez sunony i to magnetyczne wlasnie

          [A kiedy odetna siec]
          [Przestane istniec]
          [mail: p1vo@o2.pl]

          1. w katalogu.... , Ranx 17/09/03 14:37
            moze byly a magnetyczne mieli male

            o roztramtajdany charkopryszczańcu...

            1. kurde , Franz 17/09/03 17:18
              koles chce zebys mu linka podal a nie pisal o asortymencie;)

              Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
              Niedługo nas z ujni europejskiej
              wyrzucą.

              1. no wlasnie!! , PIvO 17/09/03 18:08
                j.w.

                [A kiedy odetna siec]
                [Przestane istniec]
                [mail: p1vo@o2.pl]

              2. powiem tak... , Ranx 18/09/03 08:09
                ja TEZ bym musial szukac w archiwum wiec po co robic 2 razy to samo? niech poszuka...
                a pisze to co pisze i wolno mi.... jak nie pasi sprawdz czy cie nie ma w innym watku...

                o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. W tym sklepie: www.tme.pl , Bobasek 17/09/03 18:25
    są jakieś SUNON'y na poduszce magnetycznej ale z tego co sprawdzałem to max 60x60 (chyba że coś przeoczyłem.

    no comment

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL