Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 21:52
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14

 Dzisiaj przeczytano
 64508 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki soft (lub strona) do obliczanie wynagrodzenia netto , vector 17/09/03 09:13
jaki program (ale mały objętościowo) lub stronkę (chyba nawet lepiej) polecacie do obliczania wynagrodzenia netto, wszystkich składek i podatku na podstawie stawki godzinowej brutto i liczby godzin?

jest coś takiego?

  1. w archiwum? , Ament 17/09/03 09:15
    byl?

    http://twojepc.pl/...da7876f4afad73b4f6eabdb59930e

    I
    -AMENT-
    I

    1. nie był. ale nie o to chodzi. , vector 17/09/03 09:31
      chodzi mi raczej coś na wzór programu dla księgowej a nie o obliczanie na oko.
      chcę mieć wyliczenia co do grosza każdą część wynagrodzenia.

      a link w twoim linku to jest tam takie info: "Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie mogą być stosowane do celów wyliczeń wynagrodzeń dla pracowników w warunkach funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Agora SA nie gwarantuje poprawności wyników oraz nie ponosi odpowiedzialności za użycie kalkulatora do celów wszelkich rozliczeń pomiędzy pracodawcami a pracownikami."

      a ja bym właśnie potrzebował coś co może "być stosowane do celów wyliczeń wynagrodzeń dla pracowników w warunkach funkcjonowania podmiotów gospodarczych"

      a że duża część boardowcó prowadzi własną działalność to może ktoś mi coś fajnego poleci

      1. a to inna sprawa... , Ament 17/09/03 09:36
        mi akurat wylicza ksiegowa. Jedyne co sobie tylko sam robie to ZUS... Z progsow do takich celow to Rachmistrz, Rewizor albo Subiekt... Jak bedziesz ktoryms zainteresowany to daj cynk na priva...

        I
        -AMENT-
        I

        1. poszło , vector 17/09/03 10:09
          121

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL