Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68548 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Allegro] czy warto brac te głośniki? , Zajkos 17/09/03 12:55
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16076268
chodzi mi o głosniki, ktore moglbym podlaczyc do kompa przez wzmacniacz i sluchac mp3. Podobno moc tych glosnikow to 80W ale wymairy maja bardzo małe, wiec to mnie zastanawia.

  1. audiofilskie? moze... , Ranx 17/09/03 13:08
    kupic? hmmm wg mnie nie.
    zalezy ci na takich maluchach czy na czym?
    no i zastanawia cena 300 pln a nowki 300 euro...

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. cena wlasnie zastanawia... , NimnuL-Redakcja 17/09/03 13:29
      jak mozna odebrac osobiscie to jesli Zajkosowi takie by odpowiadaly to brac IMHO ..

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. check , Ament 17/09/03 13:41
        mail...

        I
        -AMENT-
        I

        1. odeslalem ... , NimnuL-Redakcja 17/09/03 15:05
          ale sie namieszalo ... ja pierdziele ... jakie bagno ;>

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. hehe , Ament 17/09/03 15:13
            no tak to jest w zyciu...

            I
            -AMENT-
            I

          2. Grafe ??? , Doczu 17/09/03 18:12
            A co z radkiem ?

            1. no z grafika ... , NimnuL-Redakcja 17/09/03 19:10
              dlatego tak zadko teraz tu bywam ... mam nadzieje, ze w tym tygodniu sie unormuje sytuacja - napisze na Boardzie co bylo itd ... na razie jestem zalamany ;>

              Gdyby nie wymyślono elektryczności,
              siedziałbym przed komputerem przy
              świeczkach.

              1. A tak sie napaliles na tego GF :-( , Doczu 17/09/03 19:58
                Dobra - napisz koniecznie co bylo grane. Umieram z ciekawosci.

                1. to bedzie , Ament 17/09/03 21:22
                  dramat w 2 aktach;-) Sam odegram role w jednym...

                  I
                  -AMENT-
                  I

                  1. i to role kluczową ;>> , NimnuL-Redakcja 18/09/03 08:12
                    zaraz odsylam grafe ;>

                    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
                    siedziałbym przed komputerem przy
                    świeczkach.

  2. ._. , GregorP-Redakcja 17/09/03 13:28
    Audiofilskie..
    ..doprawdy, nieźle się uśmiałem.. ;))

    Wystarczy spojrzeć na nie - celuloza, guma, metal, słowem -
    - TaNiOcHa..
    ..a najbardziej rozwalił mnie BassReflex w tych gówienkach.. ;))

    BTW - Canton robi niezłe kolumny, ale HiFi i nic ponad to..

    Chcesz, to bierz..
    ..ja bym nie brał..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. ale cena niska jak za Claytony , NimnuL-Redakcja 17/09/03 13:31
      cos podejzane ... moze jakies naprawiane, moze same glosniki (pudla tak) sa zmienione ... moze sa zwalone... cos podejzane ... w sumie za 300zł mozna kupic przyzwoite Tonsile czy Altusy.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. Chłam nieziemski... , Remek 17/09/03 14:59
    ...

    1. uzasadnij ... , NimnuL-Redakcja 17/09/03 19:10
      akurat te gosniki czy w ogole Clayton ?? czy co ?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. Te głośniki na allegro... , Remek 17/09/03 22:12
        ..widać na pierwszy rzut oka nawet po tych zdjęciach, że albo podróby albo zupełnie inne. Ja wiem jak wyglądają Claytony, nie raz ich słuchałem...

        1. no chyba, ze ... , NimnuL-Redakcja 18/09/03 08:13
          ja nie wiem jak wygladaja a to jak grja to jedynie z opowiadan czytalem ;>

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL