Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2500 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SafeDisc 2.51-2.9: jak to ugryźć? , pachura 18/09/03 00:01
Cześć!

Mam pewną płytkę (program komputerowy - oryginał) i chcę zrobić jej kopię zapasową ;)))

Program ClonyXXL wykrył że jest zabezpieczona przez SafeDisc 2.51-2.9.

Mam do dyspozycji hardware: nagrywarkę PlexWriter 16/10/40A, CDROM TEAC 552-E oraz software: CloneCD 4.2.0.2 i Alcohol 120% 1.4.6.

Czy da się ją skopiować?

Puściłem program Alcoholer, który pobiera informacje nt. zabezpieczenia odczytane przez ClonyXXL i przekazuje je jako profil do Alcohol 120%. Płytka się przegrała, ale staje na weryfikacji zabezpieczenia, czyli kicha.

Może mój Plextor jest za słaby na to zabezpieczenie?
A może powinienem przegrać wszystko po plikach i starać się zdjąć zabezpieczenie z samego EXE-ka? Albo wykonać image i odczytywać go via VirtualCD?

Dzięki!

  1. Sprawdz na cdrinfo czy twoja nagrywarka lyka tego safedisca... , Grolshek 18/09/03 00:04
    ...albo pojdz do kumpla z lite-onem...

    ***** ***!!!

  2. niestety twoja nagrywarka nie ugryzie tego zabezpieczenia :( , fiskomp 18/09/03 08:50
    http://www.cdrinfo.pl/...aspw.php?oneid=2015165418

    j.w.

    pozdrawiam,

  3. hmm , Czarek 18/09/03 11:15
    no niestety - teraz tak to wyglada, ze trzeba miec hardware (lub chociaz nowy firmware) krojony na miare konkretnej wersji SD - inaczej zwykle nic z tego. niestety oznacza to nowa wypalare co 2-3 miesiace...

    btw ciekawe, jak producenci wypalarek i softu w stylu Alcohola poradza sobie z nowym, podobno znacznie ciezszym SD 3.1 przygotowanym specjalnie na swiateczny sezon - bedzie ciekawie ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL