Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2436 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[oT] Nowy telefon a zawartość książki tel. na starej karcie SIM - HELP!! , spieq-Redakcja 18/09/03 01:58
Przechodząc od razu do sedna - po zmianie aparatu i włożeniu do niego starej karty sim, zauważyłem brak wpisanych wcześniej numerów telefonów. Ostały się jedynie numery, które były używane ostatnio.
Wiem, że powinny być wszystkie, ale dziwnym zbiegiem okoliczności w galaktykach jest tak, a nie inaczej.
Czy ktoś miał podobny problem?? Czy pozostaje mi wklepanie wszystkiego od nowa? Zaznaczam ponadto, że sim jest sprawny!

Dzięki, że dotrwałeś do końca ;)

To ja, ten słynny emotidestruktor.

[podążaj za Żółtą Taksówką...]

  1. przełącz , Birdman 18/09/03 02:03
    telefon z ksiazki adresowej(w pamieci telefonu) na ksiazke telefoniczna(pamiec sim); ja mam siemensa me45 i to dziala...

    ping?

  2. to ja sie spytam od drugiej strony;) , Wedrowiec 18/09/03 02:05
    czy jestes pewien ze numery byly wpisane na karcie a nie do telefonu? u mnie tak bylo po powrocie telefonu z serwisu - w sumie 3 ksiazki (suma na 200 nr podzial 100/50/50 czy jakos tak) i wycielo mi pierwsza - z telefonu, te z karty ocalaly. gorzej ze wiekszosc mialem wpisana do pierwszej :(

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. Wiesz, nie chcę wyjść na idiotę, ale może masz rację... , spieq-Redakcja 18/09/03 02:13
      Z tym, że nie wiedziałem, że istnieje taka druga możliwość :)) Myślałem, że tylko karta umożliwia zapis, hehe.

      Komórka to dla mnie konieczność, a nie przyjemność, stąd te problemy :|

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. w tej chwili rowniez nie chce wyjsc na idiote;) , Wedrowiec 18/09/03 02:21
        poniewaz odpowiedz Birdmana zobaczylem w momencie jak zobaczylem swoja dodana;) - wiec moze on ma racje - w kazdym razie sprawdz :)

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

  3. sproboj , Jumper 18/09/03 07:42
    dorwac jakiegos ericsona te aparaty maja mozliwosc kopiowania hurtem numerow na karte jak i z karty, inne niestety nie wiem (tylko te aparaty mialem w lapie)
    napewnio dziala na starym t10 i u mnie na t65

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    1. nokie i siemensy tez:))) , Ranx 18/09/03 09:00
      wyzsze nokie (6310 na pewno) i siemensy ktores (s35 na pewno)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL