Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5964 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 2003 serv walniety crack, prosba o aktywacje i dane , XiSiO 18/09/03 09:02
Na razie sa to rowazania teoretyczne, ale za 3 dni bede musial zmierzyc sie z tym problemem.
Zainstalowalem w2k3serv i przerobilem go na worstation jak sie okazuje aktywacja cos nie byla do konca taka piekana jak sie wydawalo bo teraz sie zablokowal i mowi by uruchomic komputer musisz przeprowadzic aktywacje :(

Zastanwiam sie jak wyciagnac swoje dane z dysku z katalogu pulpit dla usera z uprawnieniami i prosze was o rade i opinie
mam taie pomysly

1. zainstaluje w XP i jako admin wede na 2 dysk (ale czy zadzialaja uprawnienia?)

2. zainstaluje w2k3serv i jw. ????

3. zainstaluje linuxa med9.1 i wejde z linucha ale czy wpusci do ntfs z w2k3 ???

4. pomysl boarda ?????

ps. nie bylo mnie w wawa 3 tyg i nie zauwazylem momentu jak pytal a kompa korzystala moja znajoma i wczoraj dzwoni ze aktywacja .... :(


xisio

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. Zapytam nie na temat... , DJopek 18/09/03 09:06
    Co z kolejną wersją Kolekcjonera? Bo strona programu milczy (linki dalej nieaktywne), na boardzie z tego co wiem to też nic nie było o nowej wersji...

    1. odp , XiSiO 18/09/03 09:17
      praca idzie cala para jest duuuzzzzzzo zmian.
      ale jade teraz na modemie i nie mam jak wsadzac nowych wersji, a drugi powod caly czas wychodza nowe (tak z 2 na dzien :) w niedziele wracam do wawa i od poniedzialku bedzie juz nowa wersja dostepna na nowej stronie (na razei nie dziala jeszcze do konca strona powód jw.)

      www.kolekcjoner.divx.pl

      a mail


      ps. jak uda mi sie dostac do danych z w2k3 bo tam mam psd i html do strony :)

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. No to czekam z niecierpliwością :-) , DJopek 18/09/03 09:20
        Nie pamiętam kiedy byłem ostatnio tak zaaferowany jakiś progsem - a ten naprawdę mi się podoba! Nie masz na stronie żadnego "donate" - zrób coś z tym! :-)

      2. nie powinno byc problemow na innym systemie/kompie , Ranx 18/09/03 09:23
        przynajmniej ja na razie nei mialem problemow...
        linux tez rozwiazaniem jest bo on nie patrzy na zabezpieczenia:) a jak nie chcesz linuxa to sa programiki ntfsdos czy ntfswin98 (z winternals) i nawet freewarowy ci styknie bo odczytac potrafia:) w kazdym razie ja spod w98 wyciagalem dowolne dane z w2k i wxp na ntfsie

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. a tryb awaryjny? , myszon 18/09/03 10:07
    tylko bez obslugi sieci. zalogujesz sie normalnie.

    1. sprawdze za 2 dni , XiSiO 18/09/03 10:41
      zobaczymy czy w awaryjnym nie bedzei chcial aktywacji

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. Z linuxa wchodzę bezproblemowo na ntfs, , fiber 18/09/03 11:58
    kopiować możesz wszystko, gorzej z zapisem.
    Sciągnij sobie jakąś bootowalną płytkę linuxa "live",
    np: Knoppix i skopiujesz wszystko bez dodatkowego instalowania systemu.
    pzdr.

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  4. albo z pozimu innego systemu , masza 18/09/03 16:10
    przejąć na własność pliki "starego usera".

    Propeties>security>advanced>owner (tutaj wybierasz swojego usera i OK)

    Nastepnie najeżdżasz jeszcze raz na zablokowany folder i:

    Propeties>security>Add...

    i tutaj dodajesz siebie czyli:

    Advanced>Find Now...

    wyszukujesz swojego aktualnie zalogowanego Usera, klikasz na niego dwa razy(doda sie do listy uprawnień)

    wtedy możńa bez problemu skopiować dany plik.

    Analogicnie do innych "zabezpieczonych" plików. ;-)

    pozdr.

    Pozdrowionka !!!

    1. innego systemu Windows XP lub 2k3 , masza 18/09/03 16:11
      ;-)) 12345

      Pozdrowionka !!!

    2. aha , masza 18/09/03 16:12
      musisz mieć uprawnienia admionistratora!!

      Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL