Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6013 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neostrada+ I rozłączanie pod windows Xp Help , KruKos 18/09/03 10:18
Czy wy tez tak macie?Rozlacza sie czasami po godzinie a czasami po 6 nie jest to uzaleznione czytlem gdzies ze takie problemy moga sie pojawic przy chipsecie VIA, ale ja mam Nforce2 wiec...nie wiem co juz mam robic, jest to denerwujace zwlaszcza podczas naprzyklad grania w Warcrafta na b.necie;) albo zostawienia czegos do sciagania na cala noc....
Pozdrawiam

ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
9500PRO, Sncmaster 700ift,

  1. hmm... , XepeR 18/09/03 10:23
    A kozystasz z tej aplikacji dostepowej? Ja wywalilem smiecia i jest OK.

    1. nie... , KruKos 18/09/03 11:31
      zrobilem sobie polacznie w xp...i tak sie dzieje ;)

      ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
      333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
      9500PRO, Sncmaster 700ift,

  2. 123 , LuZnY 18/09/03 12:51
    menadzer urzadzen -> glowny koncentrator usb -> zarzadzanie energia -> znajdz ten do ktorego jest podpiety modem i odznacz "zezwalaj komputerowi na wylaczanie tego urzadzenie bla bla..." ;p

    cs is halflife - q3 is lifestyle

    1. wlasnie to chyba to , kubazzz 19/09/03 00:05
      :)
      Poczytaj sobie w przewodniku po usludze NEOSTRADA co daja z modemem-wbrew pozorom przydatny:)

      SM-S908

  3. Zdarza sie , Miro 18/09/03 16:25
    Ale nie jest to uzależnione od jakiegokolwiek czipsetu. Poprostu czasami sie tak dzieje. Raz idzie przez 30h raz rozłączy sie po 30 minutach. U mnie raczej nie ma niekontrolowanych rozłączeń. Zaznacz sobie w połączeniu wybieranie numeru bez pytania o hasło i żeby łaczył samoczynnie po zerwaniu połączenia. Tak naprawde nie jest to rozwiązanie przy graniu w internecie, a jedynie unikanie dodatkowego klikania przy sciaganiu plików, gdy komp sie rozłączy :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL