Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6032 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Midnight Club II - problem w wyscigu z motocykalmi , yourerck 18/09/03 17:20
No wlasnie jak wygrac ten wyscig?Jest to pierwszy wyscig z motorami w Los Angeles. Jak wyprzedzic te motorki? Nitro nie daje rady.Wiem ze sa rozne sztuczki jak np lepszy start(akcelerate +handbreak) i wyrownywanie samochodu podczs "lotu", ale tak jak pisalem te przyspiesznie i nitro nic mi nie daja zawsze to skubance mnie wyprzedzaja nie nadazam za nimi.Moze sa jeszcze jakies "sztuczki" ktore pozwoal mi szybciej jechac i nie zostac w tyle?

  1. jestes CIENKI , bajbusek 18/09/03 20:10
    i tyle - potem beda trudniejsze wyscigi. Jedna podpowiedz, ktora jest oczywista - samochodem doskonale sie przewraca te motorki ;), poza tym to kwestia wprawy - pograj troche, poznaj skroty - te moski nie zawsze jada optymalnie. I podstawa to dobry pad z analogowymi 2 galkami - jedna do przyspieszania / hamowania analogowo a druga do sterowania.
    Chodzi Ci o ta plansza, gdzie robisz takie zawijasy z jednej glownej ulicy do drugiej rownoleglej poprzez przecznice - tak pare razy a potem dluga trasa do punktu koncowego ??? Pogadamy jak dojdziesz do francji ;)

    1. jakbym byl KOZAK , yourerck 19/09/03 00:24
      tak jak ty tobym nie dawal takiego posta i dzieki za mala podpowiedz a trasa to jest pierwsza w LA gdzie trzeba sie scigac z motocykalmi

    2. doszedłem do Francji.. , LesLesLes 19/09/03 00:48
      ..i jest mały wpierdziel. Ale gierka wciąga. Jakby jeszcze poprawili system sterowania pojazdem na klawiaturze to byłoby spoko : Ludzie, nie grajcie w to na klawiaturze ani cyfrowych padach, bo wypaczycie sobie opinię o calej grze!!!
      Kierownica Logitecha z pedałami i wio!! :))

      Epox 8RDA3+; AMD Barton2500+
      (@10,5*200=2,1Ghz); TwinMos
      2*256MB Dual 400Mhz; WDC80GB JB

      1. na klawie ??? , bajbusek 19/09/03 16:02
        urosles w moich oczach dp rangi MISTRZUNIA ;) - toz to na padzie z analogami trza sie nameczyc ;) - ale spox - gram juz z 7 misje we francji i sie wyrobilem ;) - za pierwszym razem moze nie przechodze misji ale z adrugim spoko - podstawa to najpierw rekonesans a potem ognia ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL