Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 6046 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy sie opłaca 1700+@2Ghz zamienić na bartona 2500+ , rugbyman 18/09/03 17:21
mam okazje zamienić sięz mojim kumpelem na wyżej wymienione częsci za dopłatą z mojej strony. A ja nie wiem czy się to bezie opłącało serie procesorów podałem tytaj http://twojepc.pl/boardPytanie52424.htm , acha i jeszce jedno mogę się z nim zamienić też na zaislacze z feel-a na chifteca za dopłatą 120 zł (to na bank mi się opłaca tylko bardziej chodzi mi o procki)

  1. to zależyt jakie masz pamięci... , pirat 18/09/03 17:26
    jeśli masz pc400, to bież - lepiej pokręcisz tego bartona, jeśli pc333 to sobie daruj, bo i tak teraz masz proca na wyższym zegarze przy szynie 166 MHz podejrzewam...

    odczepta się od mojego podpisu ;)

    1. pamięci mam: , rugbyman 18/09/03 17:38
      swoje kingstony hyperX 2x256 370 Mhz teraz mam ustawione na 400 Mhz i wszystko jest ok. ale mogę mieć TwinMosy 256 400Mhz (na kościach M-techa).

      1. jeśli pamięci wyciągną Ci 400 MHz , pirat 18/09/03 17:52
        to bież bartona - bez bólu od razu pójdzie jako 2800+, a to jeszcze nie wszystko, bo oprócz fsb zostaje jeszcze kręcenie mnożnikiem... ;-)

        odczepta się od mojego podpisu ;)

  2. Nie wiem, czy tak bardzo się opłaca.... , PKort 18/09/03 18:30
    Bo dopłacasz wlaściwie tylko do 512kB cache'u na jądrze CPU. W sumie różnica prędkości będzie, ale nie powalająca... Zależy, ile miałbyś dopłacić...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. około 200 zł (wilczam w to nowe chłodzenie) , rugbyman 18/09/03 20:13
      j.w.

      1. Ja bym nie zmieniał. , PKort 18/09/03 21:33
        IMHO nie warto.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. Nie opłaca się. , Mirek 18/09/03 21:35
    Chyba że dla lepszego samopoczucia.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL