Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:56
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 9887 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

i po co mi ta prywatnosc?;) - zonealarm , marcool 18/09/03 21:45
niedawno napisalem: http://twojepc.pl/boardPytanie51707.htm i jak sie okazuje uruchomienie "Banner/Skyscraper ads" w zonealarm powoduje znikniecie niektorych obrazkow, ktore czasami, tak jak w tym przypadku sa najwazniejsze. Ciekawe ile stron internetowych widzialem w wersji "niepelnej":( Powiedzcie czy to ja jestem takim lamerem, czy moze jest to jakies niedopatrzenie ze strony programistow lub webmasterow?

  1. Od dawna nie używam zonealarma (słabo chroni) , j23 18/09/03 21:53
    ale zapewne tą opcję da się wyłączyć. To bardzo potrzebna opcja (całkowicie rozumiem że Redakcja TwojePC ma inne zdanie)-jak masz modem (albo limit downloadu) to tak się składa że prawie zawsze reklamy zajmują więcej niż cała reszta strony, wtedy taką opcję się ceni. Również np. jak grasz na giełdzie i przez parę godzin śledzisz strony z notowaniami i newsami, to migające reklamy mogą doprowadzić do szału (a co gorsza, zniszczyć wzrok)...

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL