Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:56
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 9856 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterowniki modemu do XP - pomóżcie , SiAr 18/09/03 23:01
Witam! Poszukuję sterowników do XP dla modemu Conexant. Na modemie znalazłem jego symbol:
"PF-X01A-20 V1.1 WOS/01.
Conexant 11242 V.90".
Jeśli możecoe to powiedzcie mi, gdzie mogę je znaleźć. Na standardowych sterach, jakie automatycznie zainstalowal XP, modem lączył się z netem, ale często rozłączał. Po ściągnięciu sterów ze strony www.conexant.com wogóle nie wybiera nr dostępowego - pojawia się komunikat: "bład 680. Brak sygnału wybierania".

Proszę pomóżcie. Ja już nie wiem co robić i gdzie szukać tych sterowników. Z góry dzięki!

  1. Zobacz , cropa 18/09/03 23:20
    czy ten co ci mailem wysłałem to jest ten sam....

    1. te są inne ... , SiAr 18/09/03 23:55
      ... mam nadzieję, że zadziałają (nie mogę teraz sprawdzić). Gdy instalowalem stery do Win2000 z płyty dołączonej do modemu, to niestety wywalały one system (niebieski i ekran i restart).

  2. To i tak dobrze że sie odezwaliście, , manawell 19/09/03 03:51
    ja miałem modem na AMR który działał super pod '98, ale jak sie przesiadłem na XP to musiałem kupić Pentagrama, który, o dziwo - na tej samej linii - jest troche wolniejszy.

    Kopnij w hardware jak nie działa
    software

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL