Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 18:37
 » metacom 18:31
 » Druzil 18:31
 » DYD 18:31
 » etranger 18:25
 » piszczyk 18:25
 » Dexter 18:25
 » Holyboy 18:18
 » evil 18:17
 » DJopek 18:15
 » Kosiarz 18:15
 » wrrr 18:13
 » KHot 18:09
 » steve 17:56
 » Sherif 17:53
 » Visar 17:40
 » Fantomas 17:40
 » Kenny 17:37
 » Fl@sh 17:27
 » Fight 17:18

 Dzisiaj przeczytano
 53055 postów,
 wczoraj 61370

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dobry dzień informatyka :| , roLek 19/09/03 01:20
każdy ma dni lepsze i gorsze, ale dzisiaj wybitnie gwiazdy układają sie przeciwko mnie
1)rano byłem u klienta. Kupiłem mu obleśną myszke, ale optyczną. Okazało sie, że nie ma facet ps2, więc od dzisiaj mam kichowatą myszke optyczną dla siebie :/
2) stawiam kompa po południu i (nie wiedzieć czemu) zapominam podłączyć wentylator (jea!) do athlona 2k+ (bez komentarza, ale troche mnie to bedzie kosztować)
3) wrezcie wracam do domu i podłączam sobie gf4ti4200 którą zakupiłem także dzisiaj i okazuje sie że jest tak pocięta jak majtki striptizerki... 250/405 zamiast 250/513. Jakiekolwiek próby kręcenia karty nawet o 10MHz- zwis.
ehhh, aż boje sie kolejnych dni.
Jakie mieliście najgorsze dni (jeśli chodzi o sprawy komputerowe)
pzdr.

..::rolek::..

  1. o staryy nie pytaj... , kubazzz 19/09/03 01:31
    co dzien to gorzej...
    Jak sie DVD nie rozleci to Live przestanie dzialac...
    Wczoraj zainstalowalem sobie Win98 na WinXP(do tego samego katalogu)...
    Potem sie skasowaly WSZYSTKIE moje dokumenty...of koz format...oczywiscie backupow nie mialem...
    W ogole mi to sie elektronika i kompy w rekach psuja(ale jestem bardzo ostrozny).
    Mam pytanie?
    Jak to sie stalo ze odpalil Ci komp bez wiatraka na procu???
    Ja tak probowalem, ale nawet nie pisnie-zostaje w stand-by.(probowalem zanim wiedzialem czym sie to moze skonczyc:))-w sumie mialem fuksa - plan byl - "jak bedzie sie grzal proc be z wiatraka"-moze dobrze ze sie nie dalo sprawdzic:)) )

    SM-S908

  2. Jak mam taki dzien to ide na browar...duzo browaru... , Grolshek 19/09/03 01:35
    ...na drugi dzien kompy skladaja sie same doslownie...Znam uczucie...polecam sposob.

    ***** ***!!!

    1. taaa a łyżka na to... , carlosA 19/09/03 14:36
      wczoraj byłem na browarze i nic mi się dzisiaj nie składa za to łeb mnie napier...... ;)

      #whatever

      1. Stanowczo trzeba podwoic dawke !!! , Grolshek 19/09/03 14:44
        Typowy efekt wypicia zbyt malej ilosci ;)))

        ***** ***!!!

  3. ja miałem taki jeden kiedyś dzień... , PrzeM 19/09/03 08:06
    7.55 - telefon - nie działa sieć w 1 z kompów
    7.57 - idę - już po dwóch minutach od zgłoszenia, bo to pikuś takie niedziałanie
    8.03 - szybka diagnoza padnięta sieciówka - wymiana
    8.13 - instalacja nowej karty, sterowniki
    8.46 - no...sieć nie działa...inne stery trzeba...
    11.12 - ee...oczywiście, karta w inny slot PCI....
    12.33 - heh, no jasne przecież przerwania się gryzą...
    14.50 - taa, no...Novell przecież wypuścił nowe stery...
    15.15 - aaa mam cię...przeinstaluję protokoły i pikuś...
    15.59 - spadł mi śrubokręt pod biurko...
    16.00 - QRWA, nie wpiąłem kabla sieciowego w kartę.................................

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. zdarzało się, oj zdarzało ... , Muchomor 19/09/03 08:58
      ... takie numery odwalać. Ale za to jak już człowiek wyczaił co jest nie tak to był już tak zmęczony sytuacją, że nawet nie miał siły się złoscić na siebie - wtedy cichutko i spokojnie do domciu.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    2. ale opatrznosc , majek 19/09/03 09:32
      czuwa ... bo spadl Ci srubokret :)) szkoda tylko ze z opoznieniem :(


      ... ale jak to?!

      1. :))) , snail 19/09/03 10:11
        srubokret mial laga ^^

        ...zamknij ryja i
        umieraj jak mezczyzna...

    3. o q , JaroMi 19/09/03 12:19
      :- ) ale miałeś farta z tym śrubokrętem... mi zazwyczaj do środka wpada:):)

      w tym cała bida, ze go nie za bardzo
      widać...

    4. mi kiedy wpadl srubokret w slot PCI , kubazzz 20/09/03 01:37
      i zrobil zwarcie, az komputer z wielkim piskiem i czarnym ekranem wystartowal...
      Po wylaczeniu zalkowicie zasilania naprawil sie...

      SM-S908

  4. O, jak sobie przypomnę to do teraz mnie , Marcinex 19/09/03 09:30
    trzęsie i nóż sie w kieszeni otwiera. To było z rok temu - jest sobie korytarz na którym jest z 25 pokoi, w każdym komp na Novellu i Internet. Zaczęło się od tego, że mniej więcej regularnie koło 8 z kawałkiem, 11 i 14 kompy sie resetowały - nie wszystkie jakies 7-15 i co najlepsze nie te same ale wybiórczo. Śledztwo i przesłuchania userów nic nie dały, więc szlag mmnie trafiał, sprawdziłem każdy zasilacz, ustawienia kompów i nic. Po czterech dniach odkryłem przyczynę - kobitka w księgowości, nowa w pracy, podłączała do gniazdka zarezerwowanego tylko do kompów ( osobna linia z olbrzymim UPS) piecyk olejowy, i czajnik elektryczny a czasami i farelkę!
    Puściły mi wtedy nerwy i ją ostro zj...łem, na gniazdkach były napisy, że tylko dla kompów a ona jakby ślepa :)) Skończyło się na dywaniku dyrektora, że odnoszę się w niewłaściwy sposób do pracowników - po moich wyjaśnieniach sprawa została zamknięta i wydane zostało zarządzenie dyrekcji w sprawie podłączania sprzętu elektronicznego do zasilania :)) Od tej pory spokój.

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    1. To z Ciebie niezły detektyw... , pippi 19/09/03 23:11
      ;))))

  5. mialem dzisiaj taki piekny dzien , maarec 20/09/03 00:07
    wpadłem na pomysł wymiany rurek, w których idą kable od Lanu.. jest ich tam na pewno ponad 10, trzeba było dopiąć kilka osób więc
    *wybrałem sie do miasta po nowe korytka (bossze 10 metrow 70zl)
    *po zakupie przenioslem naszczescie niewielki zakup przez jakies 500 metrow na przystanek mpk, w miedzy czasie widzialem jak autobus odjezdza, posiedziałem sobie 35 minut.
    *po dojechaniu spojrzałem w piwnicy i okazało sie ze nie ma miejsca w gniazdu z prądem na nastepnego switcha (lepiej nie pytac ile sie najeździłem za rozgałęźnikiem)
    * okazało sie ze jakims cudem nie ma w domu wiertarki (patrzałem i wieczorem była >ojciec zabrał do pracy)
    *po 1,5 godziny jak miałem juz wiertarke pojechałem po wierła bo takich akurat kolo nie miał.
    *podczas wyciągania kabli ze starej rurki okazało się, ze polowa wtyczek ma inny układ kabelkow (rj45) niz inne, podpisałem sobie kable jaka ma jaki układ.. i uciełem wtyczki..
    * robota (wiercenie, rozplątywanie kabli, ciągnięcie 100 metrow kabla po bloku) zajeła mi jakies 4 godziny (jest perfect :) )
    * po dociągnięciu kabli do switchy zrobiło sie ciepło :) znaczy starły się oznaczenia który kabel czyj i jak podpiąc kabelki
    *więc zrobiłem tak jak pamiętałem które kable ja podpinałem a których nie, więc przypuszczałem jak mają byc koncówki (kable różnych firm, kolory inne i niektóre juz stare to sie wyróźniały, znalezłem troche uciętych wtyczek)...
    * miałem strach w oczach jak po prawie 100% zapełnieniu 2 switchy(8 portow) paliły sie diody 2 userow :(..

    po powrocie do domu dopadło mnie wielkie zdziwienie... patrze sobie w staty serwera a tu prosze 10 min mineło i wszystkie kompy juz sciągają z netu... dzien stracony na wymiane rurek na korytka.. zmeczenie wielkie ale ciesze sie ze wszystko działa jak kiedys :).. bywają lepsze i gorsze dni...

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL