Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 25582 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Używanie kosoli odzyskiwania bezpośrednio z CD z WindowsXP , MichalKO 20/09/03 18:57
Padł mi system (windowsXP) i wiem, że możliwe jest przywrócenie wszystkich plików systemowych podobnie jak bezposrednio z windowsa - przywracanie systemu. Po wciśnięciu R na pierwszym ekranie (bootowanie z płytki) pojawia się pytanie o lokalizacje systemu którą chcem użyć. Jest jedna: G:/Windows, ale po jej wybraniu (wcisniecie 1) mam tylko powyzsza sciezke w wierszu polecen (wpisujac help mam wybor roznych komend). Jak to zrobic?> brakujacy lub uszkodzony plik podany przy ładowaniu XP to:/windows/system32/config/system.
A moze moge recznie zlokalizowac plik w okreslonym zapisie stanu systemu na dysku z systemem? podejrzewam, ze caly stan jest skompresowany, ale moze to jest do zrobienia? Z góry dzieki, pozdrowienia for all
  1. ten plik to rejestr , Master/Pentium 20/09/03 19:18
    niestety czeka cie przywrócenie kopii rejestru (pewnie nie masz) albo instalacja naprawcza.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  2. C:\WINDOWS\repair , Roobert 20/09/03 20:37
    Tam ci on jest (trochę starsza wersja ) przekopiuj tam gdzie być powinien ( z użyciem konsoli odzyskiwania ) i po kłopocie.

    1. spróbować może , Master/Pentium 20/09/03 23:12
      ale niestety podejrzewam, że będzie tam wersja cokolwiek archiwalna. Jeśli bowiem się nie mylę to kopię rejestru (tą w podanym katalogu) robi się recznie (przy pomocy programu "Kopia zapasowa" czy jakoś tak, chodzi o ten do backupu). A ta jest z zaraz po instalacji, ale może ja się mylę.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  3. A i jeszcze składnia komendy , Roobert 20/09/03 20:43
    o ile pamiętam to ( na wszelki wypadek sprawdź help )

    copy C:/windows/repair/system c:/windows/system32/config/system

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL