Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28146 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka nagrywarke? , kulwis 21/09/03 11:56
Wiem, ze temat byl walkowany dziesiatki razy, ale jakos po przeczytaniu archiwum mam jeszcze wiekszy metlik w glowie. Chce kupic dobra nagrywarke cdrw, ktora odznaczalby sie bardzo dobra jakoscia zapisu i szybkim czasem dostepu. Wiem, ze takie byly nagrywarki firmy Yamaha, ale chyba ich juz nie mozna kupic, prawda? Kwota jaka moge przeznaczyc na cdrw nie moze byc wieksza niz 300zl. Za wszelkie info serdeczne dzieki.

P.S
Mile widziane adresy dobrych sklepow w Gdansku

  1. heh... , MatiZ 21/09/03 12:03
    LiteOn 52/32/52

    Meet me after midnight #Farcry

  2. LiteOn ... , NimnuL-Redakcja 21/09/03 12:06
    nic w tak rozsadnej cenie lepszego nie sdostaniesz ... kup model 48/24/48 - tani i swietny .... nastepne, lepsze wypalarki to Plextory ... chyba od 350zł dostaniesz... ale LiteOn jest prawie 2x tanszy .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. a jednak to jest w archiwum , Master/Pentium 21/09/03 12:30
    aktualnie te warunki (tania, doskonała jakość zapisu etc.) spełnia tylko Liteon. Swoją drogą rynek spawarek cd-rw stał się ostatnio jakiś nudny :). Jest co prawda plextor ale jego stosunek ceny do jakości i możliwości jest żenujący :( a szkoda bo marka renomowana i swego czasu mieli super napędy (bodajże od nagrywarek x24 zrobili to Teac od x48 to znaczy dali sobie na luz i zaczeli wypuszczać GORSZE modele).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  4. ja bym się wstrzymał troche , Magnus 21/09/03 14:33
    bo już za 600 zł można kupić nagrywarkw DVD liteon 401. Za miesiąc dwa powinna już być tańsza bo właśnie wyszedł nowy model (411).

    1. juz gdzies widzialem , Grza 21/09/03 14:50
      za 550zl jesli tak dalej pojdzie to zejda do 300zl a wtedy rewolucja gwarantowana :)

      1. do 300 chyba tak szybko nie spadna ... , NimnuL-Redakcja 21/09/03 17:17
        ale pulap 500 niedlugo wszystkie osiagna ... moze w tym roku jeszcze .

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  5. nagrywarki cd-rw-to , zorg 21/09/03 16:57
    przezytek

    pomysl o dvd-rw

    salsa merenqe bachata

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL