Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28034 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co powiecie o takiej podkladce ?? warto ? ma ktos taka ?? , NimnuL-Redakcja 21/09/03 16:46
http://h4g.pl/..._info.php/cPath/22/products_id/57


jesli ktos taka ma to czy moze opisac ja dokladniej ? z czego wykonana ? czy sie nie niszczy po dlugim uzytkowaniu, nie odkleja, nie peka etc ? miekka/twarda ?? jakis opis by sie przydal ;>
dzieki
pozdrawiam

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. no nie wiem... , humel 21/09/03 16:50
    na podkladke 45pln wyrzucac ??? chyba ze ktos uwielbia czarny kolorek :))

    ja osobiscie nie jestem przekonany do "plastikow", jakos tak dziwnie mysz sie po tym slizga.. sam mam stara podkladke "szmaciana" z pseudo gumowym spodem i uwazam ja za rewelacyjna..

    **** HuMeL ****

    1. dlatego pytam najlepiej uzytkownikow ... , NimnuL-Redakcja 21/09/03 16:53
      ewentualnie jaka inna polecicie dobra podkladke (nie karke papieru) pod Logitech MouseMan DualOptical ?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. ponoc b dobra , bartek_mi 21/09/03 16:54
    poczytaj na forum counter-strike.pl
    tam temat myszy i podkladek jest na porzadku dziennym ;)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. hmm.. , pachus 21/09/03 16:58
    mialem taka zwykla z materialu - moj MouseMan Optical strasznie sie dziwnie na niej zachowywal. Nastepnie dostalem w prezencie sliczna skorzana podkladke (podobno szyta recznie dookola) z "małpą" w prawym gornym rogu. Mycha sprawuje sie na niej doskonale juz 2 rok. Widzialem te podkladke gdzies w internecie do kupienia ale link`a niestety nie podam - jak znajde to niema sprawy.

    1. wuala.. , pachus 21/09/03 17:01
      jednak sie udalo i to szybko. Droga jak sqrwensyn ale polecam http://hit.magazyn.pl/...595aa1491cb5f0507c1e2728f

      1. ooo ta jest super ... , NimnuL-Redakcja 21/09/03 17:19
        a czy jest czarna ?

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

      2. a jaka ma grubosc ?? , NimnuL-Redakcja 21/09/03 17:20
        nie zwija sie ? nie zniszczyla sie ? nie porysowala ?? nie wygina sie ?

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

      3. 40 złotych i droga jak sk... ? , Dracoxik 22/09/03 09:57
        bez przesady. Cena jest zupełnie normalna.

        yoma taisan!

        1. szczegolnie, ze z wysylka ... , NimnuL-Redakcja 22/09/03 10:38
          drogie to sa te za 150zł ;> ze szkla, aluminium etc ... ale to juz nie jest zdrowe ;)

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

  4. nimnul duzo cie dziś , blimek 21/09/03 17:23
    ale to dobrze to bardzo dobrze

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. cieszę się, że tak uważasz ... , NimnuL-Redakcja 21/09/03 19:16
      i życze miłęgo wieczoru, bo na dzisiaj zakończyłem sesje na necie ;>



      pachus - powiedz mi w jaki sposob sie wygina ?? czy krawedzie mocno odstaja od powierzchni stołu ? czy podkladka dobrze przyleha do powierzchni ? bo mi sie spodobała ... no ale chciałbym aby prócz ładnego wygladu takze dobrze słuzyła . . .

      poszukam jeszcze podkładki Allsop bo słyszałem, ze tez dobre są ... ale gdzie je dostac ?

      sa tez Fune i StellPad ale te chyba drogie są .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  5. no wiec .. , pachus 21/09/03 17:34
    grubosc jej daje 3mm, wygina sie ale musialbys sie postarac zeby zwinac.. czy jest porysowana ? No wiesz.. Ja np na niej gasze lufe z ziolem po sciagnieciu bucha i ma takie fajne kolka przypalone :))) Troche sie juz poniszczyla, ale jestem w szoku bo wytrzyma napewno jeszcze 6x tyle a myszka nic sobie z tego nie robi i chodzi tak samo jak podkladka byla nowa :)

    pozdr.

    1. pachus - mozesz odpowiedziec na moje pytania ? :> , NimnuL-Redakcja 22/09/03 10:37
      te wyzej napisalem pod blimkiem . . . dzieki .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. eee.. , pachus 22/09/03 23:13
        no wygina sie bo nie jest sztywna :) Krawedzie mojej podkladki wogole nie odstaja od stolu :) dobrze przylega choc mogla by mocniej (jest bardzo malo ale troche sliska) - bardzo polecam jak juz chyba napisalem.
        Nie wiem gdzie dostac takie podkladki.

        P.S - sorry ze tak puzno odpisalem..

        1. no problemo - juz zamowilem ;> , NimnuL-Redakcja 23/09/03 09:20
          dzieki .

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

  6. Ja się przesiadłem na podkładkę z poduszką żelową , Janusz 21/09/03 22:12
    Super. Skończyły się problemy z bólem w nadgarstku. Może nie jest największa, ale o wiele zdrowsza. Jest pokryta szmatką. Zwykła z firmy Aidata za 27 PLN. Widziałem też z 3M, ale po 96 czy jakoś tak:(

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL