Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:52
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30551 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nie mozna znaleźć pliku windosw/system32/config/system !!! , terefere 21/09/03 23:09
mam dosc duzy problem! system wywala mi sie co pare dni (ok.4-6) wywala komunikat \\\"nie mozna znaleźć pliku windosw/system32/config/system\\\" windowsa oczywiscie nie da sie odpalic!! foramtowałem dysk kilka razy, instalowałem system z roznych plyt i na innym dysku, nie pomoglo :( w kolko to samo po wyskakuje komunikat \\\"nie mozna znaleźć pliku windosw/system32/config/system\\\" czy ktos ma pojecie o co w tym moze chodzic??
dyski sprawdzałem na wszystkie sposoby i nie wyglada na to zeby padaly..
z gory dzieki za pomoc!

pozdrawiam Szymon

  1. czy ten system , Ament 21/09/03 23:31
    bo mniemam ze to win 2000 masz zainstalowany na jednym dysku a na innym masz jeszcze jakis inny system?

    I
    -AMENT-
    I

  2. tylko XP , terefere 21/09/03 23:38
    mam tylko jeden system XP, z tym ze 2000 miałem ze 2 tygodnie temu i też sie zrypał, po kilku dniach nie moze znalezc tego pliku . Ogolnie to dół nieziemski 9 razy wywaliło system w ciągu 1,5 miecha :(

    1. widzisz , Ament 21/09/03 23:42
      ja mialem podobny problem

      http://twojepc.pl/boardPytanie51132.htm#p


      ale u mnie przynajmniej rozwiazal sie jak postawilem XP i 2000 na jednym dysku. Jak byly na osobnych to wlasnie z 2000 mialem takie jaja... Ale skoro ty masz jeden system to chyba problem lezy gdzie indziej. Niestety nie wiem gdzie:(

      I
      -AMENT-
      I

  3. Sprawa byla opisywana juz kilka razy , !max! 22/09/03 00:05
    da sie to zrobic bez instalowania systemu od nowa.
    z tego co pamietam to musisz skopiowac zapasowy plik rejestru do katalogu windows/system32/config
    nie pamietam dokladnie kto doszedl do tego co jest nie tak ale z tego co sobie przypominam chodzi o to ze rejestr potrzebuje wiecej pamieci podczas ladowania windowsa niz jest wolnej i dlatego tak wyskakuje. proponuje zajrzec do archiwum, napewno znajdziesz odpowiedz

    |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
    |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

  4. RE: Windows XP , ziułek 22/09/03 13:57
    Witam !!!
    Jeśli ktoś znajdzie w archiwum ten topic niech wrzuci link na maila albo forum . Mój mail

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL