Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 15:44
 » DJopek 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52

 Dzisiaj przeczytano
 34801 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Najlepsza karta grafiki do 500 zł z www.sirius.pl , poczta2003 22/09/03 22:00
Bracia i siostry: WYBIERZCIE MI COŚ FAJNEGO bo nie kumam... tyle tego jest.

http://www.sirius.pl/...d=1&mcid=1&scid=15

  1. Tu jest cos fajnego , XepeR 22/09/03 22:25
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8590 No ale to nie Sirius... Przymierzam sie do tej karty, jak dostane wyplate to zamawiam chyba.

  2. Moje typy: , Klinton 22/09/03 23:25
    http://www.sirius.pl/...info&id=3946&sid=1 to cos mam i dobrze sie sprawuje, fajnie by bylo jakbys podal reszte sprzetu; http://www.sirius.pl/...info&id=4296&sid=1 tez fajna karta za przystepna cene; http://www.sirius.pl/...info&id=6930&sid=1 to jakis noname wiec sam nie wiem :/ a to chyba bedzie najlepsze: http://www.sirius.pl/...info&id=6107&sid=1

    I`m nobody... Nobody is perfect!

  3. ok dzieki , poczta2003 23/09/03 00:45
    http://www.sirius.pl/...info&id=6930&sid=1 wybrałem - mam nadzieje ze dobre

  4. wez , Birdman 23/09/03 00:56
    lepiej tego winfasta; te nonamy maj fatalna jakosc obrazu; po za tym te winfasty swietnie sie kreca;

    ping?

    1. moze , Franz 23/09/03 13:30
      jest odwazy, na noname to bym sie nie zdecydowal, nie zdecydowanie nie, a moze cos z gainwarda? mam i nie nazekam:)

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

  5. moze nie pokrecic ... , NimnuL-Redakcja 23/09/03 08:38
    http://www.sirius.pl/...info&id=4296&sid=1

    bo widze, ze ceny GF sa tu drogie raczej .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL