Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40466 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Commando na Atari XE/XL , tebe 23/09/03 18:06
:) to dla tych ktorzy kiedys mieli Atari i marzyli o tej grze
jak sie okazuje gra nie zostala nigdy wydana, dopiero teraz ujrzala swiatlo dzienne

Zajmuje na cartridgu jedyne 512 KB :)

obraz cartridga mozna sciagnac tutaj http://atariarea.histeria.pl/...ec=show&id=347
albo kupic za prawie 40$ tutaj http://www.sunmark.com/

najlepszy emul dla PC to atari800win http://atariarea.histeria.pl/PLus/index_pl.htm

po odpaleniu emula ALT+C wskazac COMMANDO.BIN, w Cartridge type ustawic na MEGACART 512KB CARTRIDGE i grac :)

prawda ze sie cieszycie :)

  1. A jaka jest muzyczka? , Ament 23/09/03 18:12
    Ta co byla na C64 czy jakas inna? Bo jesli ta to dla samej muzyki warto;-) Zreszta dzisiejsza musyka na PC to gowno w porownaniu do motywow jakie byly na 64 i innych takich:P

    I
    -AMENT-
    I

  2. raczej , tebe 23/09/03 18:14
    ta z automatow, na C64 muze pisal Rob Hubbard, tutaj nie ma jego msx-a

  3. dla znawcow tematu , Ament 23/09/03 19:03
    jakby ktos sobie chcial "odswierzyc" uszy:

    http://www.freenetpages.co.uk/hp/tcworh/music.htm

    A tu do pobrania player:

    http://www.student.nada.kth.se/~d93-alo/c64/spw/

    I
    -AMENT-
    I

  4. zapodales dobre linki ? , Tomasz 23/09/03 19:19
    http://atariarea.histeria.pl/...omentuj&id=534
    to jest link do newsa i komentarzy.

    Zeby cos sciagnac z AtariArea trzeba sie zalogowac przeciez ?

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  5. Widzę, że nie tylko... , maciusk 23/09/03 22:28
    ja z tego forum czytuję AtariArea ;)
    Aż się łezka w oku kręci na te wspomnienia o małym Atari.

    MSI 683dx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL