Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 43195 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prośba do posiadaczy Siemensów C/S55 , Magnus 23/09/03 21:58
Jak macie chwilke to prosze spiszcie mi tu dane z ładowarki. Jakie jest podane napięcie i prąd ładowania. Wystarczy jak jedna osoba to zrobi.

  1. mam m55 , maarec 23/09/03 22:02
    bateria w s55 jest taka sama wiec mysle za ladowarka tez (przynajmniej na wyglad the same)

    wszystko co ma związek z napieciem co jest na naklejce na ladowarce (nie znam sie wiec calosc przepisalem)

    100-240V/50-60Hz/100mA

    5V, 620mA

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. hmm sorki, że ot , ulan 23/09/03 22:09
      hhmm ciekawy ten podpis. Piłka nożna, bo jeżeli tak to (L) i wszystko jasne :-))))))))))))

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. mysle ze to bedzie final , maarec 23/09/03 22:23
        nasza ekipa pokaze teraz wielka klase i z trudem ale rozwali Jagielonie :) (oby).. i spotkamy sie w finale z Legia... szkoda ze zagarmy go poza naszym stadionem bo nie przyjdzie znowu 12 tys ludzi :(.. no chyba ze mamy rozlozyc legie w polfinale :)...

        a tak pozatym to jestem bardzo happy z takiej okazji ze nasz RAKOW wraca do walki.. mimo, ze graja chłopaki ze średnią wieku 19 lat a najstarszy ma 23 rozwalamy sobie kogo chcemy... niedawno Ruch w Chorzowie 4:0, Aluminium Konin 2:1, a w lidze stracilismy narazie 3 bramki, mamy 2 ramisy i 2 miejsce w tabeli (od niedawna bo bylo 1).. WIARA CZYNI CUDA...

        dla zainteresowanych fotki:

        http://www.rakow.linuxpl.com/...&orderby=dateD

        http://www.rakow.linuxpl.com/...&orderby=dateD
        http://www.rakow.linuxpl.com/...&orderby=dateD

        http://www.rakow.linuxpl.com/...&orderby=dateD

        http://www.rakow.linuxpl.com/...&orderby=dateD

        polecam takze inne fotki naszej druzynki...

        Fotki są z meczu 1/8 PP z aluminium, jutro mija tydzien a ja jeszcze gardlo lecze :) >> dezynfekuje spirytusem :)

        Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
        Hercules 9100, Benq 1640
        Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

        1. maly blad , maarec 23/09/03 22:30
          pierwsza fotka jest z niedawnego meczu... IV LIGI !! a nie z PP... tak sie bawi Częstochowa :)....

          Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
          Hercules 9100, Benq 1640
          Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  2. S55 , palioza 23/09/03 22:09
    in 230V ~0.3A
    out 5V, 0.4A

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

  3. OK dziękuje , Magnus 23/09/03 22:30
    za info :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL