Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 42574 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta Sapphire 9100 64mb i problem... , Minus 23/09/03 22:45
Mianowicie wiele osób już wspomnianało że z tą kartą ma problemy tzn "zaciera" się wiatraczek... I teraz mam taki dylemat... Co zrobić żeby on działał i w najbliższym czasie i nie stanąl... tzn kumpel który zna się na częsciach elektornicznych mówił że jak wiatrak się zaczyna trzeć to można go przesmarować ale nie ma już takich obrotów jak kiedyś i nie bedzie juz miał takiej "żywotnośći".... i nie wiem czy warto smarować go itd.... czy kupić nowy do niego i wtedsy na początku go przesmarować (żeby w przyszłości nie szumiał i nie tarł się)... I tu pojawia się następny problem gdzie taki wiatrak kupić żeby pasował do tego radiatora...
Proszę doradźcie co na moim miejscu byście zrobili??
Aha i wiatrak sie już trze (po włączeniu kompa przez minute) od 3 miesięcy...
I jeszcze jedno pytanko znacie może jakiś program (wiarygodny w miare) do mierzenia prędkości wiatraka od karty graficznej (o ile jest taki)..???
Pozdrawiam i czekam na odp...

  1. wywal go i kup sobie jakiś porządny radiator... , pirat 23/09/03 22:55
    123

    odczepta się od mojego podpisu ;)

    1. Hmmm.... , Minus 23/09/03 22:57
      tylko jaki... i jak go wymienie to gwarancja mi przepada przecież

      1. np.: , pirat 23/09/03 23:37
        Zalman zm-nb47j. Znajomy ma takiego na r9000PRO od HIS'a i działa spox

        odczepta się od mojego podpisu ;)

        1. aha, załorzył go na nową kartę, więc gwarę stracił... , pirat 23/09/03 23:45
          123

          odczepta się od mojego podpisu ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL