Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 42553 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Kumpel ma "coś", ale nie wie do czego to "coś" służy ... :P , Shadow1 23/09/03 23:27
Ma Terminal HP 700/96, który może kupić za 30 zł.
Podobno ten sprzęt kosztuje 200 $.

A główne pytanie jest takie:
Do czego to "coś" służy ?

I WANT TO BELIEVE

  1. Powiedział mi jeszcze coś takiego ... , Shadow1 23/09/03 23:29
    "z wygladu komputer bo ma monitor i klawiature podobną trochę do PC"

    I WANT TO BELIEVE

    1. Encyklopedia Wiem.onet.pl , Shadow1 23/09/03 23:57
      Terminal to rodzaj komputera, który służy jako interfejs pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Terminal jest wyposażony tyko w niezbędne urządzenia, a więc monitor, klawiaturę, często mysz komputerową oraz kartę sieciową. Za jego pomocą użytkownik wydaje polecenia serwerowi i ma dostęp do jego zasobów. Terminal z reguły nie wykonuje żadnych obliczeń, nie musi być wyposażony w dyski.

      Teraz tylko pytanie poco mu ten terminal i czy się opłaca ...

      I WANT TO BELIEVE

      1. To jest tak zwany... , Miro 24/09/03 00:58
        "terminal nieinteligentny" pamietam jeszcze z wykłądów i zajęć :))

  2. Widzialem takie cos na praktyce. , Mms 24/09/03 16:34
    Byl to monitor i klawiatura [klawiatura byla podlaczona do monitora]. Wszystkie obliczenia wykonywal serwer [bylo do niego podlaczonych okolo 40 takich terminali]. Terminal byl podlaczony do serwera za pomoca zlacza RJ45.

    Chyba o to chodzi. :)

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL