Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 42620 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Brak powtazalnosci instalacji WinXP , Alonzo Vega 24/09/03 00:49
Instalujac nie raz WinXP Prof. PL zauwazylem kilka nietypowych zachowan instalatora np. po uruchamianiu instalacji z czystego DOSa przy pomocy komendy WINNT z tej samej plyty, instalator w trybie textowym jest raz w jezyku polskim a raz angielskim. Druga rzecz to ostatnio przy instalacji u siebie na czystym HDD w koncowym miejscu gdzie instalator powinnien sie juz pytac w obecnosci milego pana "?" o nazwe uzytkownikow to tym razem pomina cala ta sekcje i od razu spytal sie mnie o haslo na konto Administratora ktore sie podaje podczas instalacji. Troche wydalo mi sie to dziwne.
Chcialem sie jeszcze dowiedziec czy to glowne konto Admnistratora rozni sie czymkolwiek w porownaniu z kontem w grupie Administratorzy, pytam sie bo helpie windy napisali aby z tego konta nie kozystac bo moga wirusy i trojany wskoczyc nawet przez www.

  1. chyba sie rozni jakos , kubazzz 24/09/03 00:58
    a co do instalatora-przynajmniej Ci sie instaluje:)
    Ja mam wieksze zmartwienie:
    http://twojepc.pl/boardPytanie52733.htm

    SM-S908

    1. jest rozwiazanie Twojego problemu... , Kalkin 24/09/03 10:21
      ...uruchom instalatora z plyty i skasuj ( z poziomu instalatora partycje ta 6GB i zaloz ją od nowa ) na 100% zacznie dzialac, co ja mówię 110%

      The requested URL was not found
      on this server ! Error 404

      1. tez tak mi sie wydaje, ale jest inny problem , kubazzz 24/09/03 13:39
        nie mam instalatora na plycie:)
        wiec na razie Win98 - welcome on board;)))

        SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL