Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45163 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Klopoty z karta graficzna- screen z gry - czy to jest normalne? , Macioos 24/09/03 11:36
Mam do Was pytanie:
Podczas gry w Morrowind III od pewnego czasu, zaczely mi sie robic przeklamania w kolorystyce. Ponizej podaje linke do screena z gry:

http://macioos.piwko.pl/1.jpg

Czy to jest normalne czy moze karta graficzna nadaje sie do wymiany?

[Ati Radeon 8500LE, Athlon 1800+,512MB Ramm]

OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

  1. a probowales innych sterow ? , PaszkfiL 24/09/03 11:38
    j.w

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. tak, instalowalem jakies calkowicie stare i te nowsze , Macioos 24/09/03 11:48
    i nic... po pewnym czasie robi sie caly czas takie same

    juz kiedys mialem problemy z GTA, pisalem o tym na boardzie

    http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2003&id=44171

    tak wiec nie jest to moja pierwsza "przygoda" z karta, ale tym razem inna gra :)

    OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
    Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

    1. apropos GTA i archiwum, to teraz moge pokazac tego screena , Macioos 24/09/03 11:55
      http://macioos.piwko.pl/gta.jpg
      co o TYM sadzicie?

      OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
      Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

      1. Mysle ze to stery , konto-usuniete1 24/09/03 12:20
        widocznie nadal ATi nie napisalo dobrych..
        Jakby byla karta niesprawna to wady grafy by byly nie tylko w 2ch grach ( morrowind i gta) ale tez jeszcze w innych . No chyba ze grywasz tylko w te 2ie :)

        Nine Inch Nails to jest TO :)
        iRacing Driver :)

  3. wiesz , Franz 24/09/03 11:53
    jak ja mialem podobny problem to mi wymienili karte bo sie firma przyznala do wadliwej serii - gainward ti4200, objawy byly calkiem podobne, ale do tego dochodzilo tez rozjedzanie sie pikseli takze niewiel bylo widac;) ps jak idzie w morrowindzie? mi sie nie podobala koncowka głównego watku... chcialem czegos wiecej??:) powodzenia

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

    1. w morrowinda gram , Macioos 24/09/03 11:57
      tylko w wolnych chwilach...wiec jestem dopiero na samym poczatku.... ale i tak mi sie bardzo podoba - gdyby nie te kolory!!! :)

      OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
      Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL