Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 45008 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Laptop HP - proszę o opinie , Nero 24/09/03 15:53
HEWLETT PACKARD OmniBook vt6200 - co o tym sądzicie? Mogę go kupić w takiej konfiguracji P4 M 1.6/20GB/256MB/ATI Mobility Radeon M6-P 32 MB/WiFi/LAN/56k/ColorActive (14,1" XGA)/DVD 8x/2.6kg/325x261x32 mm w cenie 4800 PLN - warto brać? Laptop nowy, z gwarancją ...

GG:344842

  1. prosze o szybkie opinie bo ... , Nero 24/09/03 16:07
    mam czas na podjecie decyzji do wieczora.

    GG:344842

  2. te 4800 , PKort 24/09/03 16:25
    to brutto? Z fakturą? Jeśli brutto, to chyba brać... Bo jeśli netto, to zdecydowanie nie. Ja ostrzę sobie ząbki na Pavilliona FX255 - AMD1500+/256MB DDR/Mobility Radeon 32MB/30GB HDD/15.1 TFT/FDD/Combo/LAN/Modem - 3990 netto, jak kupię na giełdzie to nie płacę VATu. Laptop nowy, 1 rok gwarancji (niestety :-( )
    Obejrzyj jeszcze taką aukcję:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16114162
    Były jeszcze dwie aukcje na Pavilliony - jeden z 2200+, drugi z 2400+ - 4800 i 5800 na "Kup Teraz".

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. to jest cena brutto ... , Nero 24/09/03 16:28
      j.w

      GG:344842

      1. A na kiedy masz mieć notebooka? , PKort 24/09/03 16:31
        I skąd jesteś? W Wawie w weekendy na giełdzie za te 4800 można kupić lepszego notebooka - www.tanie-notebooki.com
        Obejrzyj jeszcze taką aukcję:
        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16378937

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

        1. nie pali się, że tak powiem , Nero 24/09/03 16:50
          mam laptopa teraz i chce zmienić na coś nowszego/wydajniejszego. Jestem z Łodzi więc do Wawy nie mam daleko ...

          GG:344842

          1. a i czy jak bede kupowal na gieldzie , Nero 24/09/03 16:52
            i nie bede bral faktury to cos zejda z ceny ?

            GG:344842

            1. Myślę, że na pewno. , PKort 24/09/03 16:56
              Jak się ostatnio dowiadywałem, to cena była "do negocjacji" - myślę, że coś zejdą, ale jak znam giełdziarzy, to niewiele.

              Heavy Metal or no metal at all
              whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. a jaka odpowiedz chcesz uslyszec? , M1ni$ter 24/09/03 16:27
    za taka cene taki sprzet!!?? oczywiscie ze brac

    mi tez wez bede splacal w ratach ;P

    "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  4. troszke drogo :) , mrowa_82 24/09/03 19:34
    jak chesz coś fajnego i taniego daj znać na gg : 3412115.

    lapki to nówki w 90% na gwarancji w Polsce reszta niestety UE i przeważnie za 50% ceny :D a co do starego lapa jak ci nie potrzebny to zawsze możesz dać w rozliczeniu :) MARKI TO compaqi ,delle , toshibki, IBM :)

    :)

    1. Czy ja wiem, czy tak drogo... , PKort 24/09/03 20:20
      W sumie 4800 za nowego HP to niedrogo.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

    2. hmm - szkoda ze dopiero teraz to dostalem taka odp. , Nero 24/09/03 21:18
      bo tego hp-a mam juz zamowionego - na piatek mam miec wiec raczej juz po sprawie. Jesli cos z tym nie wyjdzie to sie zglosze.

      GG:344842

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL