Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 45112 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Dlaczego przesunieto wydanie HL2;-) , Ament 24/09/03 15:56
10 powodow Valve:

10) Zespół developerski wciąż śledzi losy pary Jennifer Lopez - Ben Aflfeck i ich rzekomego (lub nie) rozstania, a to przeszkadza w robocie.

9) Związki zawodowe żądają zwiększenia dziennej stawki za pracę o 50% i dodatkowo chcą otrzymać część zysków z całego przychodu.

8) Prezydent Bush potrzebuje silnika Source do rozwiązania sprawy Iraku.

7) Gordon Freeman aktualnie trenuje do następnej edycji kolarskiego wyścigu Tour de France.

6) Barney startuje w wyborach na gubernatora Kalifornii.

5) Valve woli porzucić tworzenie Half-Life 2 na rzecz drugiej części Snipera.

4) Wciąż trwają poszukiwania osoby, która nie widziała dema Half-Life 2 z tegorocznych targów E3.

3) Twórcy gry muszą się upewnić, czy port Half-Life 2 na Commodore 64 będzie działał prawidłowo.

2) Autorzy zdali sobie sprawę z tego, że nie mogą rywalizować w wartym 100,000 USD odcinku serialu ?Trading Spaces?.

I teraz uwaga, najważniejszy powód przesunięcia...

1) Valve zdecydowało się poczekać z premierą Half-Life 2 do momentu wydania pełnej wersji Duke Nukem Forever.

Hehe... Dobre... Mi tam sie wydaje ze pogiercujemy dopiero wczesna wiosna:(

I
-AMENT-
I

  1. a na kiedy przesuneli premiere , blimek 24/09/03 16:06
    ?????

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. premiera , rugbyman 24/09/03 16:20
      Doug Lombardi oficjalnie potwierdził, że długo wyczekiwana gra nie pojawi się 30 września. Jej premiera została przesunięta i to prawdopodobnie aż do gwiazdki tego roku. Na razie jednak nie ma ustalonego konkretnego terminu.

  2. super!! , kubazzz 24/09/03 16:43
    wtedy bede mial czas pograc w ta gre..
    I karte graf. jakas zdaze wybrac..

    SM-S908

    1. ja wole teraz ... , NimnuL-Redakcja 24/09/03 17:03
      bo pozniej na tle innych kart ta co mam bedzie slabsza ;>

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. to ma byc OT czy JOKES ? , NimnuL-Redakcja 24/09/03 17:00
    bo nie wiem czy to powazne jest .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. ciezko powiedziec , Ament 24/09/03 17:13
      czy powinno byc w OT czy JOKES ale wiadomosc jest jak najbardziej powazna...

      I
      -AMENT-
      I

  4. ... , Soulburner 24/09/03 17:49
    ...a tak się cieszyłem, że już za parę dni będę miał w co pograć, a tu taka sympatyczna niespodzianka :(

    You must gather your party before
    venturing forth.

  5. grr... @#%!# , XepeR 24/09/03 20:08
    smaku czlowiekowi narobia a tu taki zonk, ilez mozna czekac. :/ No ale mam nadzieje ze dopieszcza ja odpowiednio w tym czasie :)

  6. to cale szczescie ze przesuneli premiere... , Nebuchadnezzar 24/09/03 21:21
    mam wiecej czasu zeby zebrac kase na porzadnego Radka

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL