Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 47148 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TOT]-j.polski wypracowanie- potrzebna pomoc ;) , Nazgul 24/09/03 19:52
Hmm no wiem mam napisac wypracowanie maturalne nt. rozstania i powroty wsrod bohaterow literackich i filmowych. Temat zrozumialem tak, ze chodzi nie tylko o rozstania zyciowe, ale rowniez np. rozstanie poprzez smierc bliskiej osoby. Moj problem polega na tym ze nie za bardzo wiem jakie utworu uzyc. Nie jestem humanista wiec sami rozumiecie. No i oczywiscie musze tam wrzucic motywy z dwoch filmow (nie musza byc adaptacje lektur). Prosze o pomoce. Spieq Ty jestes przyszlym polonista. pozdrowki i z gory dzieki

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. sciaga.pl , KwiateK 24/09/03 19:56
    Moze prace na tej stronie Cie naprowadza... A tak w ogole to moze "Treny" Kochanowskiego, "Ogniem i Mieczem" itp. moze te przyklady nie sa najlepsze ale pomysl troche. na pewno do czegos dojdziesz...

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

    1. hehe dzieki , Nazgul 24/09/03 19:58
      :) moze cos pomysle. A na sciadze juz szukalem, a o tej godzinie serwis jest platny (trzebe esa wyslac).

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  2. a wiesz ja bym ci polecil z innej strony.... , Okota 24/09/03 20:05
    a mianowicie chodzi o filmy, jest ich masa... hollywoodzkie zakonczenia... tragedie rodzinne... itp.. teraz przypomnij sobie co ogladales... i pisz o rozstaniach... przydalo by sie jednak aby odwzorowac to w literaturze... no i to jest w gruncie najtrodniejsze...
    co do filmow:
    City of angels
    Vanilla Sky
    czemu te? bo oba nie posiadaja hollywoodzkich zakonczen :) a raczej tragiczne... no i o nich mozna nalac tyle wody.... jak nie ogladales to wypozycz swietne filmy.
    z ksiazek... no bedzie gozej.... ale tu to biezesz jakies opracowania i walisz "cytaty" oczywiscie nie zapomnij powiazac tego z filmami...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  3. Temat w sumie ciekawy , tytan 24/09/03 22:01
    przynajmniej jak dla mnie - humanisty z ciagotkami do przedmiotow scislych;) Filmy na pewno sam znajdziesz, a co do utworow to zelazna pozycja beda tu Treny Kochanowskiego - "rozstaniowy" klasyk;)
    Zycze powodzenia i oby Wena byla Ci przychylna;)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  4. dzieki za pomoc , Nazgul 25/09/03 15:04
    ale ja humanista nie jestem :) ehh o wiele bardziej wole matematyke. cos bede kombinowac.pozdro

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL