Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 47112 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Magnetowid+Karta TV Terra TV+ , Albin 24/09/03 20:08
Mam problem z uzyskaniem obrazu z magnetowidu na monitorze poprzez karte tv.Probowalem laczyc mag. z karta tv
w nast. sposoby EURO > SVHS+DZW. oraz EURO > CHINCH+DZW.
Brak obrazu i dzwieku w programach:JTV,MoreTV,iuVCR i firmowym TerraTV takze.
Magnetowid to Philips VR605 a karta TV TerraTV+ Bt848AKPF
karta posiada gniazda :
COMP,TV,SVHS,LINE IN,LINE OUT.

Prosze o wszelaka pomoc wskazowki,linki,sugestie.

Dzieki.

A64 3800+\
1GB DDR333 \
WD800JB\Galaxy7900GS

  1. hmmm... , ::LinX:: 24/09/03 20:47
    ... a masz zainstalowane oryginalne sterowniki czy te podkrecane ???? bo jezeli te drugie to mozliwe ze sterowniki zle rozpoznaly karte, a co zatym idzie to takze gniazda SVHS itd. ... mialem podobny problem na karcie MachTV i po powrocie do orydinalnych sterow bylo wszystko OK !

    MacBook Air 13,3

  2. sterowniki sa orginalne , Albin 24/09/03 21:11
    cos ok.1998 roku.
    Przed chwilka znalazlem nowe zaraz zainstaluje i zobacze co sie stanie.
    Tak na marginesie co to za podkrecane sterowniki ? jeszcze nie slyszalem i nie widzialem.Jezeli wiesz jak sprawdzic czy dane gniazda na karcie tv sa sprawne lub jakim programem to zrobic to daj cynk.
    Dzieki !!!

    A64 3800+\
    1GB DDR333 \
    WD800JB\Galaxy7900GS

    1. c.d... , ::LinX:: 24/09/03 22:59
      ... sterowniki dostepne na tej stronie www.iulab.com oferuja lepsza jakosc obrazu .... i wieksze rozdzielczosci przchwytywania .... obecnie posiadam karte AverStudio i z tymi sterownikami wszystkie gniazda dzialaja ... zainstaluj i zobacz ...

      MacBook Air 13,3

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL