Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:51
 » Kenny 22:49
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 47199 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do ludzi z krakowa, gdzie kupic nagrywarke?? , mag 24/09/03 22:48
nie do konca, ale padla mi nagrywarka "zabytek" ;) PHILIPS CDD 3610 8x/2x, nie nagrywa, ale odczytuje plyty. nie wiem co z nia zrobic. znacie jakis komis, ktory kupilby ja i za ile?? albo sklep, ktory wzialby ja w rozliczenie?? ile jest warta :)))??
i podstawowe pytanie: jaka kupic nagryware i gdzie tak do 200zl?? zalezy mi glownie na niezawodnosci.
i ostatnie pytanko. mam cdroma teaca 24x. do tej pory nie mialem z nim zadnych problemow, tylko po kupieniu nagrywary z odczytem powyzej 24x nie bedzie mi juz potrzebny. na ile go wyceniacie??
z gory dzieki za info.

ja sie nie znam

  1. Polecę Ci parę sklepów: , DJopek 24/09/03 22:53
    Dwa wg mnie najlepsze:
    http://www.bit.krakow.pl/
    http://www.apollo.net.pl/

    i inne też dobre:
    http://pcprojekt.pl/
    http://www.sft.com.pl/
    http://rodan.net/
    http://www.bino.com.pl/
    http://www.intax.pl/
    http://www.galileo.krakow.pl/

    A co do samej nagrywarki - polecam jakiegoś LiteOn'a - np w BITie LITE ON 52/24/52 BOX za 195zł.

    Pozdro
    DJopek

  2. AAA Podepne sie. Kurde chce kupic mobo DFI i nie moge :( Nikt tego nie dystrybuuje :( , Kenny 24/09/03 23:13
    Schodzilem caly Krakow i nigdzie nie sprowadza; za zadna cene... :(
    W jednym sklepie gostek obiecal poszukac - czekam na maila.
    [Napisze jeszcze do Siriusa - mieli kiedys DFI]

    Druga sprawa to budy Lian Li - ta sama sytuacja... jest wogole jakis dystrybutor na Polske?
    Upatrzylem sobie jedna i nie moge sie nawet dowiedziec ile by kosztowala w PLN...

    To tyle moich żali...

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL