Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 37382 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ktoś wie jak przestroić ? , masakrator 1/10/03 23:11
Mam taki problem mam granatowy beret z antenką ale standardowo odbiera tylko stare częstotliwości, a ja nie kce radia maryja już więceeeeej. Od tego to sie może umysł zwichnąć (mój chyba jeszcze jest nietknięty przez korniki :) ). Ide spać. Pozdrawiam :))))

Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
chciało, jak mi sie nie chce ....

  1. e tam , Wedrowiec 1/10/03 23:19
    radio z brzydka twarza roxxx:))))
    nie ma jak na koniec imprezy o godz 2-4 zapuscic sobie ten kanal rozrywkowy i posluchac z kolesiami - ubaw gwarantowany.
    no ale przyznaje, na codzien moze stresowac:)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. taaa :P , masakrator 1/10/03 23:23
    no ale czy wiesz jak przestoić :P Chyba że sie nie da, ale szkoda dobry beret do pieca wrzucić :]

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

    1. czesc sie dalo , Wedrowiec 1/10/03 23:27
      pamietam jak ktores radio przechodzilo na inne fale - kosztowalo to pre zlotych, z kolei nowexy nie lapaly radia z twarza - babcie bulily kasiore za to zeby lapalo. ale jak samemu przerobic - niestety Ci nie pomoge w tym :(

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  3. trudno , masakrator 1/10/03 23:30
    Pójde na rynek i kupie u ruskich czapke niewidke a beret do pieca bo bez antenki to już nie to :]

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

    1. no czekaj jeszcze , Wedrowiec 1/10/03 23:33
      mysle ze jutro rano ktos Ci odpowie z sensem (bo ja ten tego przemeczony dzis jestem)

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  4. Ja o czyms nie wiem..? , evil 1/10/03 23:33
    ...chcialem ignorowac,ale...

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. a tam evil , Wedrowiec 1/10/03 23:37
      podyskutowac czasem mozna a nawet mozna ;)

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  5. a kto wie wszystko :P , masakrator 1/10/03 23:38
    Zawsze można kogoś zaskoczyć na plecy :) No ale jutro trzeba wstać to uderzam w poduchy. Sorry za maksymalnie głupiego posta, skoro nikt sie nie poczuł rzucony rękawicą to pomysł był chybiony. Miłego siedzenia. Tylko sie zalogujcie na chwile chciaż w betach ;)

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

    1. wiesz... , yeger 2/10/03 08:58
      przekroczyles punkt krytyczny, troszeczke mniej gupi post i bys dostal po uszach,a takto wszystkich zaskoczyles :)

      Ciekawy objaw swoja droga

      Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
      nie niosła tak daleko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL