Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45457 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[JOKES] nie znalazłem w archiwum. Ale może źle szukałem. , ZGreG 2/10/03 11:42
W wieku pomiędzy 18 i 21 lat kobieta jest jak Afryka, albo Australia. Jest
tylko w połowie odkryta, dzika pełna naturalnego piękna z gęstym buszem w
urodzajnych deltach.
W wieku pomiędzy 21 a 30 lat kobieta jest jak Ameryka lub Japonia.
Całkowicie otwarta, dobrze poznana i otwarta na handel, szczególnie na kraje
posiadające pieniądze lub samochody.
W wieku pomiędzy 30 i 40 lat kobieta jest jak Indie lub Hiszpania. Bardzo
gorąca, odprężająca i świadoma swojej urody.
W wieku pomiędzy 40 a 45 lat kobieta jest jak Francja albo Argentyna. W
czasie wojny została w połowie zniszczona, ale można jeszcze znaleźć cieple
i wartościowe miejsca do zwiedzenia.
W wieku pomiędzy 45 a 50 lat kobieta jest jak Jugosławia lub Irak. Wojnę
przegrała i męczą ja problemy przeszłości. Poza tym potrzebna jest całkowita
odbudowa.
W wieku pomiędzy 50 a 60 lat kobieta jest jak Rosja albo Kanada. Bardzo
daleka, cicha, jej granice są praktycznie nieskończone, ale zimny klimat
trzyma ludzi z dala.
W wieku pomiędzy 60 a 70 lat kobieta jest jak Anglia albo Mongolia. Ma
poważanie i świetną przeszłość, ale nie ma przyszłości.
Po 70-ce kobieta jest jak Albania albo Afganistan. Wszyscy wiedzą jak tam
jest ale nikt nie chce tam wyjechać...
******
Elegancki mezczyzna.....
w srednim wieku, po wejsciu do apteki rozejrzal sie na wszystkie strony i
stwierdziwszy, ze jest sam zwraca sie troche niesmialo do pani magister -
poprosze paczke czarnych prezerwatyw. Pani magister zaczela poszukiwania w
szufladach i po chwili z zalem odpowiada - przykro mi bardzo ale czarnych
nie ma. Moga byc czerwone, zielone, zolte i niebieskie....czy bylaby pani
tak uprzejma sprawdzic jeszcze raz nalega elegancki pan.Pani magister wyszla
tym razem na zaplecze, wrocila po dluzszej chwili i kategorycznie
stwierdzila ze przeszukala cala apteke - czarnych prezerwatyw nie ma !!!!!
Zaciekawiona jednak jego uporem zapytala " ale dlaczego pan tak nalega na
czarne? " - bo..bo odpowiada pan , ja wlasnie wybieram sie do wdowy z
kondolencjami !!!!
******
Informatyk opowiada kumplom:
- Przychodzę ja do domu, patrzę, a tu w łóżku goła żona z obcym chłopem. A oczy u nich chytre, oj chytre... Oj, niedobrze! Biegnę ja do komputera - no tak, hasło, swołocze, zmienili!!!
********
W czasie rejsu blondynka próbuje nawiązać rozmowę z siedzącym obok chłopakiem:
- Przepraszam, czy pan też płynie tym statkiem?

podpis?
jaki podpis!

  1. ostatnie 2 znam, reszty nie , vector 2/10/03 12:18
    informatyk chyba był w troszkę innej wersji.

    ale i tak wszystkie fajne

  2. (-: , pjfox 2/10/03 13:19
    Joki w kolejności:
    1. juz chyba z 4tą wersję widzę (-:
    2. jakiś takiś średni - ale czarne rulez ((-:
    3. informatyk dobry ale w tej innej wersji (-:

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. dawać mi a inną werscję (-: , ZGreG 2/10/03 15:46
      bo nie znam....

      podpis?
      jaki podpis!

      1. Plosem bardzo... , evil 2/10/03 16:09
        http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2003&id=51383

        d: || nie kradnij - rząd nie lubi
        konkurencji || :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL