Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45143 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Siemens A50, ERA TakTak i cos dziwnego z kontaktami . , NimnuL-Redakcja 2/10/03 14:37
Witam!

telefon jak w temacie + karta TakTak na 100 numerów.

trudno bedzie to wytlumaczyc, ale moze ktos sie z czyms takim spotkal :
stworzyłem dzisiaj 4 grupy telefonów.
kontakty rozszerzyłem o pelne imiona (dotychczas mialem tylko nazisko + pierwsza litera imienia, bo mi poprzedni tel. na to nie pozwalal). Pod koniec uzupelniania kontaktow okazalo sie, ze nie wszedzie moge juz dopisywac tyle liter co w poprzednich. Pogrupowalem jednak kontakty w 4 grupy. po wylaczeniu telefonu i wlaczeniu ponownym okazalo sie, ze czesc kontaktow wyszla z grup, ale w ksiazce istnieje i w dodatku we wlasciwosciach ma przynaleznosc do danej grupy, choc w grupie nie widac kontaktu.
pozatym czesc (losowo wybrane) kontaktów poucinalo kilka liter nazw. da sie je ponownie uzupelnic, co ciekawe , da sie tez dopisac litery do kontaktow do których nie dalo sie przed "restartek" komorki . . . ale kolejny restart i znowu to samo . . .

co sie dzieje ??
dzieki i pozdrawiam

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. czyzbym zadawal za trudne pytania ? :) , NimnuL-Redakcja 2/10/03 16:43
    czego nie rozumiecie to wyjasnie ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. hmmm... jak to taktak? , beeska 2/10/03 18:30
    mialam podobny balagan po przelozeniu karty do nowego telefonu. Czesc kontaktow zostawil mi na karcie a czesc , ktorym poprawilam nazwy na dluzsze wywalil do pamieci telefonu. Nie wiem dlaczego. Musialam po prostu poprawiac "z łapy". Ale... nie pisales o zmianie telefonu;)

    * animae dimidium meae *

    1. tak, zmienilem telefon ;> , NimnuL-Redakcja 3/10/03 09:18
      ale o tym mam wrazenie, ze prywatnie rozmawialismy ;>>

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL