Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 51432 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z Nero Burning Rom , Nefratus 2/10/03 17:31
Witajcie. Gdy chce nagrac plyte wieksza niz 650 mb nero zaczyna prosic o wiekszy nosnik nawet kiedy w nagrywarce jest plyta 700 mb. Dzieje sie tak za kazdym razem. W innych programach nie mam takiego problemu - bez klopotu moge nagrac plytke 700 mb. Probowalem roznych nosnikow ale to bez znaczenia. Wiecie co moze pomoc wrocic mojemu nero do normalnego stanu? Wielkie dzieki z góry.

Miejsce na twoją reklamę ;)

  1. a ustawienia dotyczace ograniczen dlugosci nagrywania? , Ranx 2/10/03 17:38
    lub inaczej overburna nie sa zle gdzies ustawione?
    jak nei to polecam reinstalacjie nero. czesto pomaga:)
    ATSD to co jest u ludzi z tym pedem do najnowszys wersji softu? mam jakies stare nero i na razie nie ma nic co by nie dzialalo czy w jakis inny sposob nie bylo ok.
    ehhh

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. reinstalacja byla , Nefratus 2/10/03 17:45
      overburning juz wlaczalem i wylaczalem... ustawienia dlugosci sciezki tez probowalem... co do nero to popieram ze najnowsze nie jest najlepsze... ja pozostaje przy najnowszym z seri 5.5.x.x :)

      Miejsce na twoją reklamę ;)

      1. a jak rozpoznaje plytke , Ranx 2/10/03 17:52
        w tym swoim cdinfo? dobrze?

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. plytke rozpoznaje , Nefratus 2/10/03 20:05
          jako czysty cd-rom (cd recordable) o pojemnosci 703 mega ale nie moge na to zmiescic zadnego filmu o pojemnosci powyzej 650 mega ani nagrac z obrazu *.iso najnowszego Linuxa Knoppixa :|

          Miejsce na twoją reklamę ;)

  2. podejrzewam ze uzywasz nero 6.0.0.15 , KwiateK 2/10/03 18:01
    ono ma taki wlasnie blad... mozna zainstalowac jakiegostam patcha albo wybrac inna wersje nero.. ja zrobilem to drugie... :) szczegoly znajdziesz na Forum strony www.cdrinfo.pl

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  3. tez mialem ten problem jak zainstalowalem , J@rek 2/10/03 18:35
    wersje 6 cos tam, jakas pierwsza z tej serii... po powrocie do 5.5.10.42 wszystko dziala jak nalezy

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. sek w tym , Nefratus 2/10/03 20:03
      ze ja uzywam nero 5.5.10.50 :|

      Miejsce na twoją reklamę ;)

      1. hmm , Czarek 2/10/03 20:37
        w 5.5.10.50 jest ten sam blad co w 6.0.0.15 - wroc do 5.5.10.42 albo zainstaluj najnowsza 6.0.0.19 (polecam to pierwsze)

      2. Ta wersja też jest skopana , Marechi 2/10/03 20:41
        spróbuj zainstalować tą łatkę ftp://ftp6.nero.com/...ero551050Issue5203Patch.exe
        albo przesiądź się na najnowszą 6 (6.0.0.19), podobno najlepsza z szóstek jak do tej pory.

        1. heh. , Marechi 2/10/03 20:44
          zostałem ubiegnięty :)

        2. W takim razie jeszcze link , Marechi 2/10/03 20:49
          do wer. 5.5.10.42 (jak by ktoś potrzebował)
          ftp://ftp6.nero.com/nero551042.exe

        3. dzieki , Nefratus 2/10/03 21:05
          przesiadlem sie wlasnie na 5.5.10.42 i dziala jak nalezy. dzieki za pomoc

          Miejsce na twoją reklamę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL