Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2904 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jeszcze raz.. ASUS P2B.. a z PIII slot1 ? ? ? , martino_p 2/10/03 23:39
Pytałem Was już o to czy będzie działać ta płyta z celkiem II (coppermine) i juz wiem, że musze kupić dobrą przejściówke...

Jak to wszystko policzyłęm to jakbym kupił PIII600 slot1 to by wyszło cenowo mniej więcej to samo - oczywiście wolałbym PIII :)

Ale czy bez problemu pójdzie na tej płycie?
przypomne: płyta ASUS P2B (BX, slot1) rev 1.04

dzięki za pomoc...

  1. tutaj jest napisane , masta killa yoshi 2/10/03 23:55
    ze ma mnoznik x8 no i szyne 100 czyli powinien procek 800 spoko chulac a z tego co pamietam to na BX i wieksze chulaja

    http://www.pcmech.com/show/reviews/265/

    born to emerge

    1. no nie do końca... , martino_p 3/10/03 00:03
      bo tutaj nie pisze, jaka to wersja płyty.. posiadana przeze mnie jest dość wczesna i z tego co mi wiadomo, to nie umożliwiała uzyskanie wszystkich tych napięć które podane są w linku (stąd potrzebowałbym przejściówki pod FCPGA z regulacją napięcia)

      i własnie chciałbym wiedzieć, czy wszystkie procki na slot1 to te same napięcia?
      (te same na złączu slot1?, a procek sam reguluje napięcie dla rdzenia?)

      1. wlasnie , Olo 3/10/03 09:09
        nie pameitam czy p3 600 byly juz coppermine (1.6V) czy jeszcze katmai (2.0V). Jak to drugie to bedzie dzialac bez problemu. Jesli zas pierwsze to moze nie odpalic i trzeba bedzie kombinowac z zaklejaniem pinow na zlaczy slot1 zeby wymusic wyzsze napiecie coby plyta ruszyla.

        BTW. myslalem niedawno temu nad podobnym upgrade'em (tyle ze z cel266). KOniec koncow doszedlem do wniosku ze Celki i P3 sa cholernie drogie i najlepiej cenowo plyte sprzedac i kupic durona/athlona z jakas tania plytka. I takoz zrobie.

        1. moze i ja tak zrobie... , martino_p 3/10/03 10:52
          bo PIII musiałbym wsadzić 550MHz (ostatni Katmai), tak więc chyba zmienie to na AMD...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL