Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2736 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Detonatory 51.75.... , piotrek_piaski 3/10/03 09:02
koledzy informatycy....;-))) co sądzicie o tych sterach z nvidii - mam FX5600 Ultimate 256DDR - giera HALO (i zresztą inne tytuły na directx\\\'a 9.0 np.: Mace Griffin - Bounty Hunter) na wszystkich innych detonatorkach wymiękają a tutaj qrcze zapierniczają jak mały samochodzik... w czym tkwi problem i kiedy kolesie z nvidii mają zamiar wypuścić oficjalnie stery z serii 51.xx ?? Wypowiadajcie się i dzięki.

piotrek_katowice

  1. Hmmm , Ament 3/10/03 09:23
    A nie widzisz roznicy wzrokowo?;-)

    I
    -AMENT-
    I

    1. no nie bardzo... , piotrek_piaski 3/10/03 09:42
      podobno zrobili jakiś numer z oświetleniem i cieniem np.: gdy pada ładnie światło niknie cień a później nagle jakby nigdy nic pojawia się cień.... hehe - ale nie wiem ile w tym prawdy bo sam tego nie zauważyłem ;))))

      piotrek_katowice

      1. chodza glosy , Ament 3/10/03 17:09
        ze detki z serii 50.xx sa oszukane i poprawiaja wydajnosc kosztem jakosci obrazu i wyswietlanych detali... Ja akurat ich nie testowalem bo jade caly czas na ostatnich slusznych driverach nVidii - mianowicie 43.45... Daja u mnie najwiekszego kopa na moim Abicie 4200@4600.

        I
        -AMENT-
        I

        1. kurcze swiete slowa , piszczyk 3/10/03 20:42
          najlepsze detki jak na razie!!

          takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL