Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10092 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

film DVD (przypadkowa dziewczyna) z gazety VIVA , MatiZ 3/10/03 15:40
Vitam.
mam taki problem po puszczeniu tego filmu (flim został jakoś dziwnie podzielony na części :D)
chodzily mi 3 pierwsze części chodziły (to byly 1. prawa autorskie itp. itd.) ale czwarta (film) NIE.
co zrobić by mi chodził??

HELP ME! please...

Za wszystkie odpowiedzi THX

PZDR MatiZ

PS. tylko żeby nikt nie myślał ze ja ten film oglądam to moja mama ;)

Meet me after midnight #Farcry

  1. fpadles , Zryty_Berecik 3/10/03 16:02
    http://twojepc.pl/boardPytanie53492.htm

    1. sorki nie przeczytalem , Zryty_Berecik 3/10/03 16:08
      posta :)
      zazadaj dania nowego filmu bo ten nie chodzi ( nie jest zgodny z opisem )

    2. no i co??? , MatiZ 3/10/03 16:08
      z tego postu i tak nic nie wynika ;P

      Meet me after midnight #Farcry

  2. DVD , Bueno 3/10/03 17:35
    w czesciach moze to jest VCD hm...

    Bueno (N-Force 2 Fan).

  3. U mnie chodzi... , DJopek 3/10/03 17:48
    A te części to po prostu "title" - i tych pierwszych trzech nie da się ominąć bo jest zablokowane przewijanie :/ Jak ja tego nie lubię w DVD ;)

    1. dokladnie , Zryty_Berecik 3/10/03 17:58
      wrrrrrrrrrrr

    2. Czasem da się puścić je w szybszym tempie .. , Tiamat 3/10/03 18:14
      .. w powerDVD np. - ale czy w tym przypadku tez to nie wiem.

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

      1. To pierwsze sprawdziłem :-) , DJopek 3/10/03 18:21
        Ale niestety się nie da :/ Mało filmów w ogóle na to pozwala... Nic - trzeba jakoś z tym żyć - w końcu te DVD są za grosze więc niech przynajmniej wydawcy coś z tego mają...

        1. Ano .. , Tiamat 3/10/03 23:18
          Przynajmniej jest czas na wygodne usadowienie się na kanapie po wcześniejszym otworzeniu piwka i przygaszeniu świateł heh.

          -+- TmT ---
          Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
          binarny, drudzy nie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL