Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10284 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos mial problem z odtwarzaczem cd/mp3 podczas ustawienia pionowo ? , Keeper 3/10/03 18:01
Ostatnio kupilem odtwarzacz napy MCD 381 za ponad 500 zl.
Okazalo sie, ze podczas ustawienia go pionowo plytka przestaje sie krecic po czym na wyswietlaczu pojawia sie "no disc". Jest to cholernie uciazliwe. Przeciez w kieszeni nawet gdybym chcial go trzymac, do nie da rady poziomo ustawic.

Bylem dzis w firmie Planet, w ktorej odtwarzacz zostal zakupiony. Powiedziano mi, ze te modele tak maja, poniewaz brak w nich jakis dodatkowych funkcji zabezpeiczajacych.
Czy ktos moze to potwierdzic ? bo az mi sie wiezyc nie chce, zeby tego typu odtwarzacze mialy taki bubel w standardzie.

-------
http://www.siemiany.info

  1. to jest mini disc? , Miro 3/10/03 18:13
    pytam z ciekawości.
    Myślę, że powinieneś to oddać, bo jak sam napisałeś takie urządzenie zazwyczaj pracują w pionie (nikt nie chodzi z sidikiem na dłoni). Dziwi mnie też, że "nie ma funkcji zabezpiecających" - o ile sie orientuję, to teraz każde urządzenie na jakiekolwiek płytki ma bufor antywstrząsowy i możliwość pracy w pionie. Poprostu te urządzenie są do tego stworzone!

    1. MD działa w każdej pozycji... sprawdzone , Godmaker 4/10/03 01:36
      czyznaki?

      ...:::| Think for yourself |:::...
      ...:::| Question authority |:::...

      1. tylko moja ciekawość :) , Miro 4/10/03 02:38
        Każde tego typu urządzonko powinno działać w pionie, to nie ulega wątpliwości.

  2. nie , Keeper 3/10/03 20:56
    nie, na male plytki 8 cm.

    -------
    http://www.siemiany.info

    1. Jeśli masz ten problem na wszystkich płytkach... , Miro 4/10/03 02:40
      to musisz go zwrócić/reklamować, bo przecież nie da sie ze sprzętu korzystać tak jak należy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL