Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10306 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT[ ZF Skucz ponownie mnie zaskoczył :) , Zryty_Berecik 3/10/03 19:57
pewnie nie wszyscy oglądali filmik pt. "Bułgarski Pościkk" ?
przed chwilką oglądnąłem niedlugie filmiki autorów bulgarskiego pościgu i prawie leżałem zesmiechu

http://www.skurcz.robbo.pl/ - ja nie mogłemza cholere ściągnąć z serwera nic a filmiki ktore oglądałem przed sek pozyczył mi kumpel
http://www.skurcz.robbo.pl/filmy.htm - zachecam do sciagania :) niezła polewka ( chyba ze ktos nie ma poczucia humoru a znam juz takich co ogladanie dla nich bulgarskiego poscigu to strata czasu ! )
polecam !

  1. w temacie mialo byc "skurcz" , Zryty_Berecik 3/10/03 19:58
    j.w

  2. hehe , McMi21 3/10/03 20:04
    ja co pare dni ogladam sobie "włókniarza"- maxx

    1. tak a'propos , McMi21 3/10/03 20:06
      wie ktos moze co to za utwor leci po skonczonym duszeniu podczas marszu wlokniarza ( wiem ze to bezsensownie brzmi ale kto ogladal ten wie o co chodzi :D )

    2. ni widzialem , Zryty_Berecik 3/10/03 20:17
      wlokniarza ?
      jakis link ?

      1. lezy , McMi21 3/10/03 20:34
        na ftp2.robbo.pl
        trudno jest tam sie wbic, ale serwer dziala na 100% -stad sciagnalem wszystkie filmy skurcz'a jakie mam. musisz cierpliwie probowac o roznych porach. ew. http://www.osloskop.net/?cmd=show&file=4396

  3. najlepszy jest , Mackie Messer 3/10/03 20:08
    bulgarski pocisk (nie poscikk) :)) Poprostu rozpierdala mnie Dr.YRY :D

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  4. ostatnio ogladalem , Dhoine 4/10/03 06:10
    SUM TAK ZWANY OLIMPIJCZYK.

    Poza tym kilka epizodow z bulgarska milicja, judo honor, bandziorno.

    Moca ekipa i mocna tworczosc filmowa :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL