Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17309 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sieć bezprzewodowa , Robak 3/10/03 23:38
Witam. Czy znacie jakieś tanie rozwiązania. Jedyna szansa na stałke to wykorzystać eter. Ilośc osób dołączonych 1 (ja). Chodzi o to że, jestem oddalony od sieci troche mniej niż 200m, a przez życzliwych sąsiadów kabel odpada. Dobrze było by, gdy stacje dostępową można podłączyć do huba. Ważne też, że budynki się nie widzą, przeszkodą jest domek piętrowy. Za zainteresowanie dzięki.

  1. Ale czego konkretnie od nas oczekujesz..? , evil 3/10/03 23:58
    Bo jesli nie wiesz, czy cos takiego jest mozliwe do zrealizowania, to odpowiem krotko - tak da sie ;) Wystarczy miec tylko odpowiednio silny nadajnik... ;>

    A w kosztach to juz sie nie orientuje ;>

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  2. dołączam się do pytania , h-doc 4/10/03 00:29
    z tym że u mnie sytuacja wygląda tak:
    - odległość od sieci kablowej - 50 metrów
    - możliwość zamontowania transiwerów na tej samej osi optycznej bez przeszkód
    - chciałbym to rozwiązać jak najtaniej (10 Mbps wystarczy, chociaż im więcej tym lepiej).

    No więc jaki sprzęt do tego polecacie?

  3. tu znajdziecie rozwiazanie. , speed 4/10/03 01:05
    http://www.practicallynetworked.com/

  4. masz , Jumper 6/10/03 07:56
    mozliwosc wystawienia anteny na maszcie... ja tak mam sasiad ma stodole, ale z dachu budynki sie widza...

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL