Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18126 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlon XP 2400+ i Epox 8RDA3I , El Vis 3/10/03 23:39
Witam, składałem dzisiaj kompa na takich częściach jak w temacie. I wiecie co się dzieje? Ten procek nie chce współpracować z tą płytą. Na początku myślałem że mobo jest walnięte, ale włożyłem na nią durona 800 i odpaliła. Myślę sobie, że to może bios za stary, ale jak włożyłem na nią mojego bartka 2500 i odpaliła. Ten Athlon 2400+ na mojej płycie (Abit NF7) także działa. Więc i Epox i Athlon są sprawne. Po aktualizacji biosu także nic się nie dzieje, na wyświetlaczu tylko FF i kręcą się wentyle. Dodam jeszcze, że procek po włączeniu się grzeje. Jak myślicie w czym tkwi problem???

I don't suffer from insanity.
I actually quite enjoy it.

  1. FF... , evil 4/10/03 00:16
    Fszystko F kurfe poszlo ;>

    A tak na powaznie ;> FF oznacza ni mniej, ni wiecej, tylko tyle, ze wszystko jest ok... :|

    A nie wyswietla Ci zadnego komunikatu na monitorku, czy...no nie wiem - dotychczas nie spotkalem sie z taka sytuacja :|

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. No nic się nie dzieje , El Vis 4/10/03 09:02
      Zupełnie nic. Włączam kompa to tylko wentyle się kręcą, monitr pozostaje nadal czarny, na wyświetlaczu ciągle FF i nic się nie zmienia. Kompa nie można też wyłączyć przyciskiem power tylko trzeba odłączyć zasilanie.

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

  2. a jak mówi specyfikacja? , roLek 4/10/03 15:18
    powinna płyta obsłużyć takiego procka? Wg mnie jeśli masz nowy bios i jeśli i proc i płyta sprawne to dupa zbita. Nie będą razem pracować. Poza tym xp2,4 to 1933MHz, a Barton 2,5 to 1833MHz, więc może nie obsługuje procków powyżej 1900? (troche naciągana teoria ;) ). Pozostaje wymiana procka, albo czekać na nowy bios.

    ..::rolek::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL