Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 18690 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Udostępnianie pod hasłem w WinXP pro , cobex 4/10/03 12:45
Jak udostępnić kompa pod hasłem ? Czy w WinXP jets taka opcja ? Skonczyły mi się pomysły. THX za pomoc.

pozdrawiam.

  1. normalnie robisz userka i nadajesz mu haslo , Wasabi 4/10/03 13:00
    wylaczasz konto "goscia" i wywalasz wszystekie inne konta userkow i masz system na haslo raczej trudne do obejscia ;] choc nie ma rzeczy niemozliwych ;]

    Nothing to see here

  2. Chodzi mi o... , cobex 4/10/03 13:02
    udostępnianie całego kompa w sieci, tak aby inni użytkownicy mieli do niego dostęp po wpisaniu hasła. W Win98 i ME to było bardzo proste ale tutaj nie ma takiej opcji.

    pozdrawiam.

    1. to moze , Wasabi 4/10/03 13:13
      przez network setup wizard ???
      we wlasciwosciach polaczenia

      Nothing to see here

  3. Dalej nic... , cobex 4/10/03 13:24
    chyba dam sobie spokój. Nie spotkałem się jeszcze z takim czyms ale wydaje mi się że jakoś to się da zrobić.

  4. ... , rafu 4/10/03 14:09
    1. C:\WINDOWS\system32\lusrmgr.msc aktywujesz konto goscia.

    2. C:\WINDOWS\system32\secpol.msc local policies/ura/acces this comp from the network i dodaj konto np everyone

    Mozesz tez sprawdzic czy nie jest aktywna opcja denny acces from the network

    3. udostepniasz dany zasob

    http://m5studio.prv.pl/download.html (Xp tips & Tricks)

  5. Nie moge znaleźć... , cobex 5/10/03 13:25
    Konto goscia aktywowałem, znalazłem plik secpol.msc, otworzyłem local policies i tutaj sie zgubiłem. Nie wiem co to jest "ura" opisane w punkcie 2, nie moge dodać konta. Skomplikowana operacja, prosze o pomoc.

    pozdrawiam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL