B O A R D
» Board
» Zadaj pytanie
» Archiwum
» Szukaj
» Stylizacja
M E N U
» Nowości
» Archiwum
» Recenzje / Testy
» Board
» Rejestracja
Ciemne TPC
Jasne TPC
Szukaj @ TwojePC
w Newsach i na Boardzie
OBECNI NA TPC
»
pwil2
02:30
»
Visar
02:27
»
Guli
01:46
»
Martens
01:45
»
Zibi
01:35
»
Carat
01:33
»
power
01:24
»
piszczyk
01:23
»
elliot_pl
01:13
»
Wedrowiec
00:41
»
esteban
00:15
»
wrrr
23:43
»
Magnus
23:40
»
Sebek
23:39
Dzisiaj przeczytano
18260
postów,
wczoraj
55205
Szybkie ładowanie
jest:
włączone
.
ccc
Twoje
PC
.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć
Skad jakies fajne konfigi "Title formatting" do foobara?
,
Czarek
4/10/03 13:28
j.w. - przydaloby sie troche urozmaicic UI - bylbym wdzieczny za info/linki etc
btw dla maniakow:
http://www.foobar2000.org/foobar_0.7.1b2.exe
z changelogu:
- added new DirectSound output with fades on seek/pause/stop (mniam!)
:-P
a szukałes na forum
,
Doczu
4/10/03 13:51
polskiej strony Foobara ? Bo chyba coś tam kiedyś widziałem.
www.foobar200.prv.pl
hmm
,
Czarek
5/10/03 13:14
cos mi nie dziala ten url :(...
hmmm - juz wiem
,
Doczu
5/10/03 14:06
Bo to nie ten url :-(
Poprawny
www.foobar.polska.prv.pl
:-)
Pozdrawiam.
tutaj
,
Ramone
4/10/03 14:49
http://pelit.koillismaa.fi/fb2k/
polecam plugin foo_syfm i kończy się zabawa w kopiowanie i pastowanie konfigów w poszczególne zakładki
a tutaj skórki
http://www.barciaonline.com/...oks/foobarlooks.htm
punks not red
hmm
,
Czarek
5/10/03 14:41
dzieki - o to chodzilo (konfigi + plugin - b. wygodne!) - tylko teraz mi sie rozjezdzaja napisy w playlistach - musze sobie popoprawiac tagi - grrrr...
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL