Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24372 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] czy można sztukowac kabel od głośników ??? , Zryty_Berecik 4/10/03 17:27
j.w
mam głosniki 2 z przodu i 2 z tyłu
lecz te tylne chce jeszcze cofnać..... lec kabla brakuje
chce do kabla przylutowac drugi i przeluzyc go :)
czy tak mozna robić ???
najpierw skrecic oba , poźniej zacynowac i na koncu owinąć izolacją ???
http://osk.polhost.pl/~wojtas/x/kabel.jpg

  1. mozna:) , Ranx 4/10/03 17:29
    to tylko prad:) choc zapewne "audiofile" stwierdza ze nie:)
    ale ja zapewniam ze bedzie dzialac:)
    ale lepiej na pewno nie:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. Ja tam mam kabel , Sith 4/10/03 17:34
    z 354243543 części i działa;) skręcone i zaizolowane

    pozdr

  3. a po co luowanie i izolacja? , Tummi 4/10/03 17:36
    to tak trzeba :>>>>>>>>>>>>>>>

    kiedys jechalem na takich prowizorkach i gralo. Teraz mam Z-640 i jestem caly happy (i tak bede przedluzal kable, ale wtyczkami - szkoda mi kabli)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. no ja tak niestety mam , mel2 4/10/03 17:38
    z tylnimi glosnikami - ale musze to wymienic - bo jeden glosnik powoli przestaje wysokie tony odtwarzac

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    1. panowie !! , Zryty_Berecik 4/10/03 17:54
      ale te tylne glosniki to 17 letnie tonsile !!!:

      http://osk.polhost.pl/~wojtas/x/
      wiec nie ma sie co bac o jakosc dzieku
      one graja beznadziejnie ( ale jeszcze graja )
      rok temu czy 2 jak je regenerowalem znalazlem gwarancje :)
      i rok podukcji to '86 :))
      narazie nie mam kasy na nowe a chcialbym :)

      1. mialo byc , Zryty_Berecik 4/10/03 18:02
        do wszystkich:)

      2. nic to , mel2 4/10/03 18:04
        moje maja ze 25lat ;)))
        basowki wymienione - soprany zostaly ;))

        Don't lose your head,
        There can be only one.

      3. spoko, lutujesz, szkotem owijasz i git , Maverick 4/10/03 19:53
        :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL