 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31958 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Odtwarzacze DVD - i dzwięk 2 - kanałowy , Danny 5/10/03 13:59 Dziwna sprawa, która nie wiem z czego wynika, po zainstalowaniu dowolnego programu do odtwarzania filmów DVD (np. Power DVD) w opcjach konfiguracyjnych mam do wyboru jedynie dźwięk 2 kanałowy - pomimo tego, że posiadam Audigy 2 i głośniki 5.1, czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, wczesniej wszystko miałem OK a sprzet jest 100% sprawny!- a uzywasz tego Power DVD z wersji oem , J@rek 5/10/03 14:18
taki dodawany np. do karty graficznej albo do napedu DVD?
jak tak to poprostu taka wersja jest okrojona i nie bedziesz mial dzwieku 5.1... ja robie tak, ze uzywam mv2player + ac3filter... ten player bedzie korzystal z kodekow video z power dvd, a audio z ac3filter
albo calkiem odinstalowac power dvd i uzyc darmowego kodeka do video.IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9 - Odp. , Danny 5/10/03 22:30
OK! - pokombinuję - dzięki za pomysł! |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|